نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
2726
-
الف
+

آخرین قسمت سریال «آنام» را از آی فیلم2 تماشا کنید

قسمت آخر سریال «آنام» امروز از شبکه آی فیلم2 نشر می شود.

امروز در قسمت آخر سریال «آنام» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، خواهید دید؛ «برزو» پس از سال ها سکوت، به خاطر کارهای بد کبیر با وی تسویه حساب می کند، از سوی دیگر «امید ثروتیان» پس از کش و قوس های فراوان سرانجام حقیقت را در مورد «مارال» به «آرزو» می گوید اما...

به گزارش آی فیلم 2، «آنام» به تهیه‌کنندگی «اسماعیل عفیفه» و کارگردانی «جواد افشار» و به نویسندگی «امیرعباس پیام» تولید سال 1396 خورشیدی است که اکنون از شبکه آی فیلم2 در حال نشر می باشد.

این سریال، داستان زنی میانسال به نام «مارال» است که زندگی پر ماجرا و سختی را پشت سر گذاشته و با تکیه بر قدرت اراده‌اش توانسته خود و خانواده‌اش را به آرامش و آسایش برساند. اما برملا شدن یک راز، این آرامش را از او سلب کرده و زندگی‌اش را دوباره دچار تلاطم بزرگی می‌کند.

گلچهره سجادیه، عبدالرضا اکبری، مهرانه مهین‌ترابی، مجید واشقانی، شبنم قلی خانی، سامیه لک، امیررضا دلاوری، سیروس گرجستانی، ناصر هاشمی، کوروش زارعیل، لاله مرزبان، مهشید جوادی، میثم ولیخانی، احمد پورخوش، شیرین آقارضاکاشی، علیرضا پورصدیقیان، آیدا جعفری، محمد حاجی بابایی و حسین فروغی پور از جمله بازیگران این سریال هستند.

گفتنی است سریال «بانوی عمارت» از روز دوشنبه 31 جوزا(خرداد) هر روز ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

تماشای آنلاین سریال «آنام»

ع ا

نظر شما
ارسال نظر