نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
2316
-
الف
+

امشب در سریال «آنام» می بینید؛ خواستگاری فرمایشی از «آفرین»

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت پنجاه و سوم سریال «آنام» را تماشا می کیند.

امروز در قسمت پنجاه و سوم سریال «آنام» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، خواهید دید؛ «تیمور سودبر» با پی بردن به راز «امید ثروتیان» او را تهدید می کند و از او می خواهد تا دخترش «آفرین» را وادار به ازدواج با «بهنام» کند؛ فامیل ثروتیان بخاطر بیماری آرزو در شرایط نامساعدی به سر می برند از سوی دیگر پدر بیژن بدون اطلاع قبلی به خانه آن ها می آید تا از آفرین خواستگاری کند در سوی دیگر این داستان «نوید» داماد مارال و مدیر کمپنی وی زمانی که از سوی دو شریک کمپنی اش  تهدید می شود تلاش می کند تا به دسیسه های  پشت پرده برای نابودی کمپنی اش پی ببرد و ...

به گزارش آی فیلم 2، «آنام» به تهیه‌کنندگی «اسماعیل عفیفه» و کارگردانی «جواد افشار» و به نویسندگی «امیرعباس پیام» تولید سال 1396 خورشیدی است که اکنون از شبکه آی فیلم2 در حال نشر می باشد.

این سریال، داستان زنی میانسال به نام «مارال» است که زندگی پر ماجرا و سختی را پشت سر گذاشته و با تکیه بر قدرت اراده‌اش توانسته خود و خانواده‌اش را به آرامش و آسایش برساند. اما برملا شدن یک راز، این آرامش را از او سلب کرده و زندگی‌اش را دوباره دچار تلاطم بزرگی می‌کند.

گلچهره سجادیه، عبدالرضا اکبری، مهرانه مهین‌ترابی، مجید واشقانی، شبنم قلی خانی، سامیه لک، امیررضا دلاوری، سیروس گرجستانی، ناصر هاشمی، کوروش زارعیل، لاله مرزبان، مهشید جوادی، میثم ولیخانی، احمد پورخوش، شیرین آقارضاکاشی، علیرضا پورصدیقیان، آیدا جعفری، محمد حاجی بابایی و حسین فروغی پور از جمله بازیگران این سریال هستند.

سریال «آنام» هر روز ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

لازم به ذکر است این سریال و دیگر سریال های آی فیلم2 هر شش ساعت یکبار تکرار می شوند.  بدین ترتیب بینندگان آی فیلم۲ می توانند تکرار سریال آنام را در ساعت های ۱۳، ۷ و یک بامداد تماشا کنند.

تماشای آنلاین سریال «آنام»

م ا 

نظر شما
ارسال نظر