نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
715
-
الف
+

نشر سریال «همه چیز آنجاست» از 15 حمل(فروردین) در آی فیلم 2

سریال پردرخواست «همه چیز آنجاست» به زودی از شبکه آی فیلم2 نشر می شود.

با به پایان رسیدن سریال در حال نشر «کشیک قلب»، سریال «همه چیز آنجاست» به درخواست مکرر بینندگان، در جدول نشراتی شبکه آی فیلم 2 قرار می گیرد.

همه چیز آنجاست

«همه چیز آنجاست» سریال تلویزیونی اجتماعی، درام و عاشقانه به کارگردانی «شهرام شاه‌حسینی» و تولید سال 1394 است.

همه چیز آنجاست

در خلاصه داستان این سریال آمده است: فابریکه تولیدی یک خانواده معتبر به علت ورود بی رویه کالاهای خارجی به تعطیلی کشانده می‌شود. «مهدی» پسر کلان خانواده درگیر و دار مشکلات به وجود آمده، به بسیاری از رازهای خانواده پی برده و تلاش می کند تا معمای کهنه و سر به مهر فامیل را رمزگشایی کند ...

در حقیقت بخشی از داستان سریال «همه چیز آنجاست» با قصه خانواده محسن پیش می‌رود و در ادامه داستانک‌ها و قصه‌های فرعی متعددی در دل قصه اصلی به وجود می‌آیند.

همه چیز آنجاست

«امین زندگانی»، «الهام حمیدی»، «مهرانه مهین‌ترابی»، «محمد عمرانی»، «حسین مهری»، «حدیث میرامینی»، «سام درخشانی»، «آشا محرابی»، «بهناز جعفری»، «بهرام ابراهیمی»، «حسن اسدی»، «مریم معصومی»، «المیرا دهقانی»، «آرزو افشار»، «مریم سرمدی»، «مزدک رستمی» و زنده یاد «جمشید مشایخی» در این سریال ایفای نقش دارند.

همه چیز آنجاست

بر این اساس، سریال «همه چیز آنجاست» از روز چهارشنبه 15 حمل(فروردین) هر شب ساعت 18:00 به وقت تهران، 19:00 به وقت کابل و 19:30 به وقت دوشنبه از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

م ا 

نظر شما
ارسال نظر