نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
178
-
الف
+

بازخوانی آهنگ «عاشق نشوید که عاشقی دردسر است» توسط «نعمت الله احمدی» در «نواهنگ4»

«نعمت الله احمدی» آهنگ «عاشق نشوید که عاشقی دردسر است» از «فیض کاریزی» را در مرحله 9 بهترین «نواهنگ4» اجرا کرد.

به گزارش آی فیلم 2، «نعمت الله احمدی» از اشتراک کنندگان مرحله 9 بهترین فصل چهارم مسابقه «نواهنگ» آهنگ «عاشق نشوید که عاشقی دردسر است» را اجرا کرد.

آقای احمدی در مرحله 9 بهترین «نواهنگ4» با اشتراک کنندگانی چون «صفیر پارسا»، «شفیق امینی»، «عزیز احمد عظیمی»، «داوود محمدی»، «عزیز احمد کاکر»، «نصیر نصرت»، «محمد رفیع الکوزی» و «محمد عثمان رحیمی» به رقابت پرداخت.

گفتنی است نعمت الله احمدی همراه با «نصیر نصرت» و «محمد رفیع الکوزی» برای صعود به مرحله های بالاتر نیاز به رای مردمی دارد.

«نعمت الله احمدی» با کد 42107 برای راهیابی به مرحله 7 بهترین نیاز به حمایت مردمی دارد.

علاقه مندان می توانند کد خواننده مورد نظر خود را از ایران به شماره ۳۰۰۰۰۹۷ ، از افغانستان به شماره  ۰۷۸۷۴۴۹۸۹۹ و از تاجیکستان و دیگر کشورها به شماره ۰۰۹۳۷۸۷۴۴۹۸۹۹ ارسال کرده و هنرمند مورد علاقه خود را برای رسیدن به مرحله 7 بهترین حمایت کنند.

لازم به یادآوری است علاقه مندان برای حمایت از هنرمند مورد علاقه خود فقط تا پایان روز دوشنبه همین هفته 7 حوت (اسفند) مهلت دارند تا کد خواننده دلخواه خود را ارسال کنند؛ گفتنی است از هر سیم کارت فقط یک رای ثبت می شود.

فصل چهارم مسابقه «نواهنگ» جمعه هر هفته ساعت 20:00 به وقت ایران، 21:00 به وقت افغانستان و 21:30 به وقت تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر خواهد شد.

سمیه غفوری

نظر شما
ارسال نظر
پربحث ترین