نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
288
-
الف
+

پربازدیدترین های اینستاگرام آی فیلم 2 در هفته اخیر کدام بودند؟

در این گزارش پر بازدید ترین سکانس های هفته اخیر در اینستاگرام شبکه جهانی آی فیلم2 را تماشا می کنید.

به گزارش آی فیلم 2، صفحه اینستاگرام شبکه جهانی آی فیلم2 با آدرس «ifilmtv2» یک پل ارتباطی برای تماشای سکانس های برگزیده فلم و سریال های ایرانی در حال نشر از این شبکه می باشد. مخاطبان آی فیلم2 در این صفحه می توانند علاوه بر ارسال نظرات خود، از جدول نشر روزانه تا تیزر فلم و سریال های جدید نیز استفاده نمایند.

در ادامه این گزارش به پر بازدید ترین سکانس هایی که طی هفته اخیر مورد توجه و استقبال دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام شبکه جهانی آی فیلم2 قرار گرفته می پردازیم.

سریال پر خاطره «پدر سالار» که از سریال های در حال شبکه آی فیلم2 می باشد، در طی هفته اخیر از جمله سریال های پربازدید صفحه مجازی آی فیلم2 بود.

سکانس مراسم رب پزی در خانه «اسدالله خان» که یک روز قبل از عقد پسرش برگزار گردیده بود، ازجمله ویدیوهای پربازدید هفته اخیر صفحه اینستاگرام آی فیلم2 بود.

داستان سریال «پدرسالار» دربارهٔ پدر میانسالی به نام «اسدالله» است. اسدالله‌خان پدری مهربان، خانواده‌دوست، دلسوز و در عین حال سختگیر و پرصلابت است. به باور او همهٔ بچه هایش پس از ازدواج باید در خانهٔ بسیار بزرگ او زندگی کنند.

زنده یاد «محمد علی کشاورز»، زنده یاد «حمیده خیر آبادی»، زنده یاد «سیامک اطلسی»، زنده یاد «جمیله شیخی»، زنده یاد «خسرو شجاع زاده»، «کمند امیر سلیمانی»، «ناصر هاشمی»، «محمود جعفری»، «محمود پاک نیت»، «آزیتا لاچینی»، «کتایون ریاحی»، «پرستو گلستانی»، «اکرم محمدی»، «فرحناز منافی ظاهر»، «حسن مهمانی» ازجمله بازیگران این سریال می باشند.

پدر سالار

سریال «دلدادگان» نیز همانند هفته های اخیر از جمله سریال های پربیننده صفحه اینستاگرام آی فیلم2 بود.

سریال «دلدادگان» به کارگردانی «منوچهر هادی» و تهیه‌کنندگی «ایرج محمدی» تولید سال 1396 است.

«شاهرخ استخری»، «حمید گودرزی»، «آرش مجیدی»، «لیندا کیانی»، «مسعود رایگان»، «پانته‌آ بهرام»، «اصغر محبی»، «مهرانه مهین‌ترابی»، «افسانه ناصری»، «مهدی صبایی»، «سیروس همتی»، «سمیرا حسن‌پور»، «ملیکا شریفی نیا»، «رؤیا میر علمی»... در این سریال نقش آفرینی کرده است.

سریال دلدادگان

 «لونه زنبور» سومین ویدیوی پربازدید صفحه اینستاگرام آی فیلم2 می باشد.

سکانسی از فلم سینمایی «لونه زنبور»

فلم سینمایی لونه به کارگردانی «برزو نیک نژاد» محصول سال 1396 خورشیدی است.

در خلاصه داستان این فلم آمده است: «زندگی دو جوان (پژمان جمشیدی و محسن کیایی) که کارشان دزدی و نصب ماهواره است، با آمدن پدر یکی از آن‌ها (پژمان جمشیدی) دگرگون می‌شود. پدر بعد از سال‌ها با یک امانتی مرموز نزد آن دو می‌رود. قهرمانان (بهتر است بگوییم ضدقهرمانان) قصه با ورود آن امانتی درگیر ماجراهایی می‌شوند که مخاطب را نزدیک به دو ساعت به تماشای یک فلم جذاب و سرگرم‌کننده دعوت می‌کند.

«محسن کیانی»، «هومن برق نورد»، «بهاره کیان افشار»، «پیام احمدی نیا»، «رعنا آزادی ور» و «فرید سجادی حسینی» از جمله بازیگران این فلم سینمایی می باشد.

فیلم سینمایی لونه زنبور

در ویدیوی بالا پربازیدترین های ویدیوهای صفحه اینستاگرام آی فیلم2 را تماشا می کنید.

سمیه غفوری زاده

نظر شما
ارسال نظر