پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1319
-
الف
+

آنچه در قسمت 25 «ملکاوان» گذشت

قسمت 25 مجموعه تلویزیونی «ملکاوان» شب گذشته روی آنتن شبکه آی‌فیلم رفت.

قسمت 25 مجموعه تلویزیونی «ملکاوان» شب گذشته روی آنتن شبکه آی‌فیلم رفت.

در هر قسمت سریال «ملکاوان»، اتفاقات دور از انتظاری می‌افتد و هر قسمت حساس‌تر از قسمت قبل است.

در قسمت ۲5 دیدیم که مهسا از ترس فرد ناشناس فرار می کند تا به سراغ باران برود در نزدیکی خانه باران صدای او را می شنود که کمک می خواهد. وقتی وارد خانه می شود می بیند که باران را از سقف آویزان کرده اند . او بی هوش می شود و وقتی به هوش می آید در حالیکه دست هایش بسته است وحید و آسیه را بالای سر خود می بیند و وحید نقشه اش را برای او بازگو می کند.

سروان حمید که وحید را تعقیب کرده است او را در حال مکالمه با صابر گیر می اندازد . آن دو فرار می کنند و از سوی دیگر آسیه به همراه فرد ناشناس که پسرش است در حال بردن مهسا و باران به جایی دیگرند که پلیس سر می رسد . مهسا و باران نجات پیدا می کنند .آسیه و وحید دستگیر می شوند و پسر آسیه در حین فرار کشته می شود.

نازنین فراهانی، رضا مولایی، داریوش فرهنگ، امین زندگانی، فریبا متخصص، پانته آ سیروس، پرویز فلاحی پور، کمند امیرسلیمانی، سعید امیرسلیمانی،علی سلیمانی، حسن اسدی ،افسانه ناصری، غزال نظر، حمید شریف زاده،معصومه آقاجانی، صفا آقاجانی، بهزاد داوری و میثاق زارع از جمله بازیگران این سریال هستند.

این سریال هر شب به جز پنجشنبه ها ساعت ۲۲:۰۰ روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود و در ساعت‌های ۰۶:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ بعداز ظهر روز بعد تکرار می‌شود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

صفحه ملکاوان در اینستاگرام

صفحه ملکاوان در وبسایت آی فیلم

دانلود و مشاهده سریال ملکاوان

گفتگوی اختصاصی با رضا مولایی

گفتگوی اختصاصی با نازنین فراهانی

گفتگوی اختصاصی با فریبا متخصص

ه خ/ س م

نظر شما
ارسال نظر