نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
168
-
الف
+

امروز در سریال «فوق سری» می بینید؛ سوء قصد به جان «ناصر افراشته»

در این گزارش خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت دوازدهم سریال «فوق سری» را مشاهده می کنید.

امروز در قسمت دوازدهم سریال «فوق سری» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، می بینید؛ یکی از خلافکارانی که به دلیل وعده های فریب کارانه «ناصر افراشته»، پسرش را در محبس(زندان) از دست داده است با تعقب و گریزهای فراوان بلاخره افراشته را پیدا می کند و به دنبال انتقامجویی است، از سوی دیگر «دانیال» که به هویت واقعی سرهنگ «نصراللهی» شک کرده است تلاش می کند تا «مجید باستان» را از ادامه همکاری با وی منع کند اما ... 

سریال «فوق سری» به کارگردانی «مهدی فخیم زاده» محصول سال 1393 خورشیدی می باشد.

داستان این سریال درباره فرد شروری است که تلاش دارد با تغییر چهره، خود را به جای یکی از نیروهای بلند رتبه در پولیس مبارزه با مواد مخدر معرفی کرده و از این شباهت سوء استفاده کند که روشن شدن این موضوع و تلاش پولیس برای ریشه این عملیات فریب در این سریال دنبال می شود.

«مهدی فخیم‌زاده»، «حبیب دهقان‌نسب»، «فریبا کوثری»، «رامین راستاد»، «محمد صادقی»، «شقایق فراهانی»، «امیرمحمد زند»، «گلناز خالصی»، «بیوک میرزایی»، «مهدی میامی»، «اردشیر تفتی»، «نبی الله پیرهادی» و «آرش نوذری» از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال نقش آفرینی کرده اند.

سریال «فوق سری» هر روز ساعت 17:00 به وقت تهران، 18:00 به وقت افغانستان و 18:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آیفیلم 2 نشر می شود.

م ا 

نظر شما
ارسال نظر