پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3703
-
الف
+

آغاز تصویربرداری «بچه مهندس 3»

تصویربرداری فصل سوم سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری از تیرماه آغاز خواهد شد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری فارس ،تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس ۳» اوایل تیرماه آغاز خواهد شد.

هم اکنون گروه تولید در حال مذاکره با بازیگران هستند و تعدادی از آنها نیز مشخص شده‌اند، اما هنوز قرارداد قطعی با هیچ‌کدام از آنها منعقد نشده است.

همچنین بازیگری که نقش جواد جوادی را بازی می‌کند از چهره‌های بازیگری نخواهد بود، چرا که بازیگر چهره‌ای را نداریم که ۲۳ سال سن داشته باشد و بر همین اساس گروه تولید باید به سمت بازیگرانی بروند که تا به حال تجربه حضور در سریال‌های تلویزیونی را نداشته‌اند.

همچنین به دلیل اینکه قصه فصل جدید در زمان حال و دهه ۹۰ رخ می‌دهد، نیازی به بازسازی فضا نبوده و غیر از فلش‌بک‌ها، لوکیشن خانه خورشید را هم در این فصل نمی‌بینید.

در فصل یک و دو این سریال بازیگران مشترکی حضور داشتند که بنا به فاصله زمانی بین این دو فصل، گریم شده بودند. اما برای فصل سه «بچه مهندس» همه بازیگران جدید هستند و هیچ بازیگر مشترکی با فصل‌های قبلی در این فصل حضور ندارد.

داستان سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت اصلی مطرح می‌شود.

پرویز پورحسینی، بهاره رهنما، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، سیاوش چراغی‌پور، فرزین محدث، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی‌فر و حمید شریف‌زاده از بازیگرانی هستند که هم در فاز یک و هم در فاز دو حضور داشتند که در کنار آنها بازیگران دیگری هم به کار پیوسته‌ بودند. پیش از این سیما تیرانداز، علی اوسیوند، نسرین نکیسا، مهران نائل، صحرا اسدااللهی، فرج‌الله گلسفیدی و سیامک اشعریون هم به این سریال اضافه شده بودند و مانی رحمانی نقش نوجوانی جواد را بازی می‌کرد.

ه خ/م گ

نظر شما
ارسال نظر