نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
487
-
الف
+

امشب در «پایتخت 6» می بینید؛ از موفقیت های «بهتاش» تا بازگشت «بهبود»

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت چهارم سریال «پایتخت6» را نظاره گر هستید.

امشب در قسمت چهارم سریال «پایتخت 6» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، مشاهده می کنید؛ خانواده معمولی همچنان از خبر زنده بودن «بهبود» شوکه هستند و «رحمت» ضربه روحی سختی را متحمل شده، از سوی دیگر «بهتاش» با خوش شانسی دروازه بان اول تیم نساجی شده و با درخشش در 2 مسابقه، به شهرت می رسد، در این بین «بهبود» از آفریقا به ایران باز می گردد اما...

سریال «پایتخت6» به کارگردانی «سیروس مقدم» تولید سال 1399 خورشیدی است.

در خلاصه داستان فصل ششم این سریال کمیدی آمده است: ارسطو که به دلیل اختلاس در محبس بوده، آزاد شده است. فهیمه و رحمت هنوز ازدواج نکرده اند و پسر فهیمه، بهتاش فریبا برای ازدواج مادرش با رحمت شرط و شروط مختلفی می گذارد. بهتاش فریبا سنگربان چهارم تیم فوتبال نساجی مازندران شده و با پولی که مادرش از کسب و کار شکست خورده در ساختمان پلاسکو بازپس گرفته یک موتر خریده است.

«محسن تنابنده»، «ریما رامین‌فر»، «احمد مهران‌فر»، «نسرین نصرتی»، «مهران احمدی»، «سارا و نیکا فرقانی اصل»، «هومن حاجی‌عبداللهی» و «بهرام افشاری» در این فصل از پایتخت ایفای نقش کرده‌اند.

فصل ششم سریال «پایتخت» جز پنجشنبه ها هر شب ساعت 19:00 به وقت تهران، 20:00 به وقت کابل و 20:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال «پایتخت6»

ع ا

نظر شما
ارسال نظر