پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
5330
-
الف
+

ویژه‌های آی‌فیلم در ماه مبارک رمضان

آی‌فیلم به درخواست مخاطبان خود، مجموعه‌های متنوعی برای ماه رمضان تدارک دیده است.

با توجه به درخواست‌های مکرر مخاطبان آی‌فیلم، این شبکه سریال‌های متنوعی برای ماه مبارک رمضان تدارک دیده است.

به گزارش آی‌فیلم، با توجه به درخواست‌های مکرر مخاطبان آی‌فیلم، مجموعه‌های تلویزیونی جذابی در ماه مبارک رمضان روی آنتن این شبکه می‌رود.

«روز حسرت»، «گمگشته»، «پدر»، «پنچری» و «کلانتر 3» از جمله سریال‌هایی هستند که شبکه آی‌فیلم در ایام ماه رمضان پخش خواهد کرد.

بر اساس این گزارش مجموعه تلویزیونی «روز حسرت» هر روز ساعت 18:00 مهمان خانه‌های آی‌فیلمی‌ها خواهد شد و بازپخش این مجموعه رأس ساعت‌های 2:00 بامداد و 10:00 روز بعد روی آنتن می‌رود.

این سریال با بازی پوریا پورسرخ، فرامرز قریبیان، افسانه بایگان، لیندا کیانی و مهراوه شریفی‌نیا درباره خانم وکیلی است که یک شب خواب عجیبی می‌بیند. او در خواب خود گوشه‌هایی از عالم برزخ را می‌بیند و پس از دیدن همین خواب است که اتفاقات عجیب و غریبی در خانواده زن رخ می‌دهد و ... .

«گمگشته» سریال دیگری است که بنا به درخواست‌های زیاد بینندگان آی‌فیلم برای پخش انتخاب شده است. این سریال هر شب ساعت 19:00 از آی‌فیلم پخش می‌شود و در ساعت‌های 3:00 بامداد و 11:00 روز بعد تکرار می‌شود.

یک مرد خلافکار که به فردی بانفوذ و ثروتمند که به سید مشهور است، شباهت دارد، خود را به جای او جا می زند و ... . این خلاصه ماجرای سریال «گمگشته» است و بازیگرانی چون آتیلا پسیانی، فرامرز صدیقی، آتنه فقیه نصیری و پژمان بازغی از جمله بایزیگران این مجموعه هستند.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده، مجموعه تلویزیونی «پدر» با بازی مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، ریحانه پارسا، سینا مهراد، بیژن امکانیان و نیما رئیسی در شب‌های ماه مبارک ساعت 21:00 پخش خواهد شد. بازپخش این مجموعه نیز در ساعت‌های 5:00 صبح و 13:00 روز بعد روی آنتن می‌رود.

داستان سریال «پدر» از این قرار است که دختری پر سر و صدا و شلوغ طی یک حادثه ناگهانی، عاشق پسر مذهبی هم‌دانشگاهی خود می‌شود و در دو راهی سختی برای تصمیم‌گیری قرار می‌گیرد. او که تا دیروز در پی بی آبرو کردن این پسر مذهبی بوده، حالا به دنبال اوست تا با او صحبت کند و ... .

سریال «پنچری» به عنوان سریال رمضانی دیگر، هر شب رأس ساعت 22:00 روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود و تکرار آن را نیز می‌توانید در ساعت‌های 6:00 و 14:00 ببینید.

این سریال با بازی یوسف تیموری، مهران غفورین، حمید لولایی و رضا داوودنژاد به زندگی جوانی به نام "حمید" می‌پردازد که در صدد ازدواج با دختری به نام "نگار" است. شرط‌های زیادی جلوی پای حمید می‌گذارند و از او ماشین شاسی بلند و خانه بزرگ در بالای شهر می‌خواهند و ... .

علاوه بر این سریال‌ها، در ادامه فصل‌های اول و دوم مجموعه «کلانتر»، فصل سوم این سریال نیز از آی‌فیلم پخش می‌شود. این سریال نیز در ساعت 20:00 هر شب تقدیم حضور بینندگان آی‌فیلم می‌شود و بازپخش آن نیز در ساعت‌های 4:00 صبح و 12:00 روز بعد پخش می‌شود.

سریال‌های «بدون شرح» و «امروز و فردا» نیز به ترتیب رأس ساعت 16:00 و 17:00 هر روز در کنداکتور برنامه‌های آی‌فیلم قرار دارند.

/ س م

نظر شما
ارسال نظر