پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1865
-
الف
+

حکایت های کمال به آخر خط نزدیک شد

بیش از نود درصد از تصویربرداری سریال «حکایت‌های کمال» در شهرک سینمایی غزالی لوکیشن اصلی این مجموعه به پایان رسید.

بیش از نود درصد از تصویربرداری سریال «حکایت‌های کمال» در شهرک سینمایی غزالی لوکیشن اصلی این مجموعه به پایان رسید.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی سریال، بیش از نود درصد از تصویربرداری سریال «حکایت‌های کمال» در شهرک سینمایی غزالی لوکیشن اصلی این مجموعه به پایان رسید.

محسن شایان فر تهیه‌کننده این مجموعه در ارتباط بازمان پایان تصویربرداری «حکایت‌های کمال» گفت: تصویربرداری این مجموعه را به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی از اوایل مردادماه سال جاری در شهرک سینمایی غزالی شروع کردیم و تاکنون بیش از ۹۰ درصد از ضبط کار به اتمام رسیده است.

او ادامه داد: زمان و شبکه پخش‌کننده سریال «حکایت‌های کمال» پس از پایان مراحل فنی کار با تصمیم مدیران سیما فیلم مشخص می‌شود»

پیش‌تولید سریال «حکایت‌های کمال» با ساخت دکور در شهرک سینمای غزالی از اردیبهشت سال ۹۷ شروع شد و ضبط آن از مردادماه سال جاری در این منطقه آغاز و همچنان در این شهرک ادامه دارد.

تدوین این مجموعه نیز هم‌زمان با ضبط آن توسط شادی شایان فر انجام می‌شود.» حکایت‌های کمال» اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته محمد میرکیانی است که قهرمان داستان یک نوجوان به نام «کمال» است. این سریال روایتی از دهه ۴۰ است که ساختاری اپیزودیک دارد و در مرکز سیما فیلم تولید می‌شود.

محمود پاک‌نیت، شهره لرستانی، محمدرضا شیرخانلو، حمید ابراهیمی، سولماز غنی، علی مسلمی، شهرام عبدلی، بیژن بنفشه خواه، یوسف صیادی، امیر نوری، فلورنظری، بیتا خردمند، کاظم هژیرآزاد، سیروس میمنت، مهرداد ضیایی، مختار سائقی، اکبر سنگی، آرش نوذری، داریوش سلیمی، سعید پیر دوست، عباس محبوب، بهشاد مختاری، حسین چنگی، فریده دریامج، تقی زنجانی، حمید صفایی و شهربانو موسوی، به همراه هنرمندان خردسال امیرحسین کافتری، همراز اکبری و محمدحسین بلوکات و جمعی از بازیگران سینما و تئاتر در این سریال بازی دارند.

 

ه خ/ ص گ

نظر شما
ارسال نظر