نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
107
-
الف
+

سکانسی خنده دار از سریال «زیر خاکی2»

در این گزارش سکانسی از قسمت اول سریال «زیر خاکی2» را تماشا می کنید.

سریال «زیر خاکی2» هر روز ساعت 19:00 به وقت تهران، 20:00 به وقت کابل و 20:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

 سریال «زیر خاکی2» به کارگردانی و نویسندگی «جلیل سامان» محصول سال 1400 خورشیدی می باشد.

قصه این مجموعه درباره مردی به نام «فریبرز باغ بیشه» می باشد که دنبال زیرخاکی است و برای یافتن گنج درگیر ماجراهای هیجان انگیزی می شود. این ماجراها پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیز ادامه پیدا می‌کند تا این که شرایطی رقم می‌خورد که «فریبرز» را ناگزیر به خروج از کشور می‌کند. این تصمیم او با آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران همزمان می‌شود و فصل دوم در ادامه قصه فصل نخست و در سال 1359 رقم می‌خورد.

«پژمان جمشیدی»، «ژاله صامتی»، «رایان سرلک»، «نادر فلاح»، «اصغر نقی زاده»، «امید روحانی»، «هومن برق نورد»، «گیتی قاسمی»، «نسرین نصرتی»، «ستاره پسیانی» و «خسرو احمدی» از جمله بازیگران فصل دوم سریال «زیرخاکی» می باشند.

در سکانسی از فصل دوم سریال «زیرخاکی» مشاهده می کنید؛ «فریبرز باغ بیشه» که پس از جستجوهای فراوان موفق شد در حیاط خانه پدرش زیرخاکی پیدا کند برای فروش سکه های عتیقه تصمیم می گیرد تا از ایران خارج شود. او در مسیر حرکت خود به سمت مرز با نیروهای متخاصم عراق که از مدت ها پیش به سمت مرزهای ایران حمله کرده بودند مواجه می شود از این رو ناگزیر کیف مربوط به سکه های قدیمی را در مکانی دفن کرده و برای نجات جانش متواری  شود اما ...

در ویدیوی بالا، سکانسی از قسمت اول سریال «زیر خاکی2» را تماشا می کنید.

م ا 

نظر شما
ارسال نظر