نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
122
-
الف
+

سکانسی از سریال «همه چیز آنجاست»

در این گزارش سکانسی از سریال «همه چیز آنجاست» را تماشا می کنید.

به گزارش آی فیلم 2، سریال «همه چیز آنجاست» به کارگردانی «شهرام شاه‌حسینی» محصول سال 1393 است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: کارگاه تولیدی یک خانواده معتبر به علت ورود بی رویه کالاهای خارجی به تعطیلی کشانده می‌شود. مهدی پسر کلان خانواده درگیر و دار مشکلات به وجود آمده، به بسیاری از رازهای سر به مهر پی برده و تلاش می کند تا معمای کهنه و سر به مهر فامیل را رمزگشایی کند ...

در حقیقت بخشی از داستان سریال «همه چیز آنجاست» با قصه خانواده محسن پیش می‌رود و در ادامه داستانک‌ها و قصه‌های فرعی متعددی در دل قصه اصلی به وجود می‌آیند.

«امین زندگانی»، «الهام حمیدی»، «مهرانه مهین‌ترابی»، «محمد عمرانی»، «حسین مهری»، «حدیث میرامینی»، «سام درخشانی»، «آشا محرابی»، «بهناز جعفری»، «بهرام ابراهیمی»، «حسن اسدی»، «مریم معصومی»، «المیرا دهقانی»، «آرزو افشار»، «مریم سرمدی» و زنده یاد «جمشید مشایخی» در این سریال حضور دارند.

در سریال «همه چیز آنجاست» می بینید؛ «اسماعیل» بعد از درگیری های زیاد با نامزدش راضی می شود تا به مشاور خانوادگی مراجعه کند  و در این میان مشاور متوجه می شود که...

سریال «همه چیز آنجاست» هر شب ساعت 18:00 به وقت تهران، 19:00 به وقت کابل و ساعت 19:30 به وقت تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

در ویدیوی بالا سکانسی از سریال «همه چیز آنجاست» را تماشا می کنید.

سمیه غفوری زاده

نظر شما
ارسال نظر