نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
299
-
الف
+

سکانسی از سریال «یوسف پیامبر» در مورد ظهورمنجی موعود+ ویدو

در این گزارش سکانس ظهور منجی موعود در سریال «یوسف پیامبر» را تماشا می کنید.

به گزارش آی فیلم 2، سریال «یوسف پیامبر» به کارگردانی «فرج‌الله سلحشور» محصول سال  1387 خورشیدی است.

در خلاصه این سریال آمده است: زمانی که یعقوب علیه‌السلام، مردمان بنی‌اسرائیل را به معبود یگانه عالم فرا خوانده و از پرستش خدایان سنگی انذار می‌دهد؛ خداوند کریم، پیامبر بعدی را در نسل او قرار داده و یوسف علیه‌السلام را به وی عطا می‌کند که در حسن و جمال، بی‌نظیر است. یوسف علیه‌السلام در کودکی رویای عجیبی می‌بیند؛ رویایی که در آن خورشید و ماه و 11 ستاره برای او به سجده می‌افتند.

یعقوب علیه‌السلام که این رویای عظیم را می‌شنود به او توصیه می‌کند تا آن را از برادران خود پنهان کند. پس از چندی، برادران یوسف که به علاقه پدرشان نسبت به یوسف رشک می‌ورزیدند، او را به صحرا برده و به چاه بدخواهی می‌افکنند؛ اما خداوند که اراده فرموده تا به واسطه یوسف علیه‌السلام، مردم را به راه نجات و هدایت دعوت نماید؛ او را از پستی چاه رهانیده و بلندی مقام و مرتبت عطا می‌نماید. 

«مصطفی زمانی»، «محمود پاک‌نیت»، «کتایون ریاحی»، «جعفر دهقان»، «عباس امیری مقدم»، «جهانبخش سلطانی»، «رحیم نوروزی»، «مهوش صبرکن»، «الهام حمیدی»، «پروانه معصومی» و «لیلا بلوکات» از جمله بازیگران این سریال هستند.

در سکانسی از قسمت آخر سریال «یوسف پیامبر» می بینید؛ بلاخره پس از سال ها هجران و دوری، یعقوب نبی (ع) به اذن خداوند به دیدار فرزند گمشده خود می شتابد و رویای صادقانه حضرت یوسف (ع) پس از سال ها به خواست الهی تعبیر می شود، یعقوب نبی (ع) در میان قوم بنی اسرائیل و مردم مصر به ولایت و نبوت فرزندش شهادت می دهد و ...

در ویدیوی فوق، سکانسی از قسمت بیست و هفتم سریال «یوسف پیامبر» را تماشا می کنید.

م ا 

نظر شما
ارسال نظر
پربحث ترین