نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
145
-
الف
+

اجرای «محمد رفیع الکوزی» در مرحله 9 بهترین «نواهنگ4»+ ویدیو

در این گزارش اجرای «محمد رفیع الکوزی» را در مرحله 9 بهترین «نواهنگ4» تماشا می کنید.

به گزارش آی فیلم 2، «محمد رفیع الکوزی» از اشتراک کنندگان مرحله 9 بهترین فصل چهارم مسابقه «نواهنگ» آهنگ «عمری دلم به ناوک نازت نشانه بود» از زنده یاد «رحیم مهریار» را اجرا کرد.

در این مرحله «صفیر پارسا»، «شفیق امینی»، «عزیز احمد عظیمی»، «داوود محمدی»، «عزیز احمد کاکر»، «نصیر نصرت»، «نعمت الله احمدی»، «محمد رفیع الکوزی» و «محمد عثمان رحیمی» با هم به رقابت پرداختند که 3 تن به شمول «نصیر نصرت»، «نعمت الله احمدی» و «محمد رفیع الکوزی» وارد مرحله رای مردمی و 6 اشتراک کننده دیگر وارد مرحله 7 بهترین شدند.

گفتنی است «محمد رفیع الکوزی» برای صعود به مرحله 7 بهترین نیاز به رای مردمی دارد.

علاقه مندان می توانند با ارسال کد 42104 از ایران به شماره ۳۰۰۰۰۹۷ ، از افغانستان به شماره  ۰۷۸۷۴۴۹۸۹۹ و از تاجیکستان و دیگر کشورها به شماره ۰۰۹۳۷۸۷۴۴۹۸۹۹ از این آوازخوان برای رسیدن به مرحله 7 بهترین حمایت کنند.

لازم به یادآوری است علاقه مندان تنها تا پایان دوشنبه 7 حوت (اسفند) مهلت دارند تا کد خواننده دلخواه خود را ارسال کنند؛ گفتنی است از هر سیم کارت فقط یک رای ثبت می شود.

«نواهنگ» عنوان مسابقه بزرگ آوازخوانی است که در سه فصل برای آوازخوان های با استعداد افغانستانی و تاجیکستانی برگزار شده و فصل چهارم آن به دنبال استقبال بالای بینندگان و اشتراک کنندگان این روزها از آی فیلم2 نشر می شود.

«عارف جعفری» و «شاه رسول قاسمی» هنرمندان نامی افغانستان و «فرقت سعید زاده» آوازخوان برتر کشور تاجیکستان داوری فصل چهارم مسابقه «نواهنگ» را به عهده دارند.

فصل چهارم مسابقه «نواهنگ»  جمعه هر هفته ساعت 20:00 به وقت ایران، 21:00 به وقت افغانستان و 21:30 به وقت تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر خواهد شد.

در ویدیوی فوق  آهنگ «عمری دلم به ناوک نازت نشانه بود» را با صدای «محمد رفیع الکوزی» را تماشا می کنید.

م ا 

نظر شما
ارسال نظر
پربحث ترین