نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
436
-
الف
+

قسمت اول سریال «شهریار» از شبکه آی فیلم2

در این گزارش سکانسی از قسمت اول سریال «شهریار» را تماشا می کنید.

امشب در قسمت اول سریال «شهریار» که از شبکه آی فیلم2، نشر می شود می بینید؛ «سید اسماعیل» یک وکیل مشهور در شهر تبریز است، وی در میان دوسیه های کاری اش با خانمی به نام «کوکب» آشنا می شود و آنها بعد از شروع زندگی مشترک دچار ماجراهای میگردند که باید...

این سریال روایتگر زندگی «محمدحسین بهجت تبریزی» متخلص به «شهريار» شاعر پرآوازه معاصر ایران می باشد که به نویسندگی «مهدی سجاده‌چی» در سال 1386 تولید شده است.

داستان این مجموعه تلویزیونی از سال‌ها قبل در اواخر دوره حکومت قاجار روایت می‌شود. «سید اسماعیل»، یکی از وکلای مشهور تبریز که در جنگ و شورش این شهر، چند فرزند خود را از دست داده، پس از به دنیا آمدن فرزندی از همسرش تصمیم می‌گیرد برای حفظ فرزند آخر خود، او را به روستای خوشکناب نزد خواهرش بفرستد. کودکی که بعدها به «شهریار» معروف شده و یکی از شاعران بلندآوازه و نامی ایران‌زمین می‌شود.

«محمدرضا ابدی»، «اردشیر رستمی»، «سیروس گرجستانی»، «امیرکاوه آهنین جان»، «پیام دهکردی»، «احمد آقالو»، «بهروز بقایی»، «سعید نیک‌پور»، «فرهاد قائمیان»، «لیلی تقوی»، «مهدی میامی»، «الهام حمیدی»، «مهسا کرامتی»، «فرزین محدث»، «صبا کمالی»، «رحیم نوروزی» از جمله بازیگران این سریال می باشند.

بر اساس این گزارش، سریال «شهریار» از امشب، هر روز ساعت ساعت 19:00 به وقت تهران، 20:00 به وقت کابل و 20:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

سمیه غفوری زاده

نظر شما
ارسال نظر
پربحث ترین