نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
215
-
الف
+

«شهریار» جایگزین سریال «گیلدخت» می شود+ تصاویر

سریال «شهریار» از روز دوشنبه 29 عقرب (آبان) از شبکه آی فیلم 2 نشر خواهد شد.

به گزارش آی فیلم 2، با به پایان رسیدن سریال در حال نشر «گیلدخت» از روز دوشنبه 29 عقرب (آبان) سریال «شهریار» به کارگردانی «کمال تبریزی» جایگزین آن خواهد شد.

شهریارسریال  شهریار

 این سریال پیرامون زندگی «محمدحسین بهجت تبریزی» متخلص به «شهريار» شاعر پرآوازه معاصر ایران می باشد که به نویسندگی «مهدی سجاده‌چی» در سال 1386 تولید شده است.

شهریار

داستان این مجموعه تلویزیونی از سال‌ها قبل در اواخر دوره حکومت قاجار روایت می‌شود. «سید اسماعیل»، یکی از وکلای مشهور تبریز که در جنگ و شورش این شهر، چند فرزند خود را از دست داده، پس از به دنیا آمدن فرزندی از همسرش تصمیم می‌گیرد برای حفظ فرزند آخر خود، او را به روستای خوشکناب نزد خواهرش بفرستد. کودکی که بعدها به «شهریار» معروف شده و یکی از شاعران بلندآوازه و نامی ایران‌زمین می‌شود.

شهریار شهریار

«محمدرضا ابدی»، «اردشیر رستمی»، «سیروس گرجستانی»، «امیرکاوه آهنین جان»، «پیام دهکردی»، «احمد آقالو»، «بهروز بقایی»، «سعید نیک‌پور»، «فرهاد قائمیان»، «لیلی تقوی»، «مهدی میامی»، «الهام حمیدی»، «مهسا کرامتی»، «فرزین محدث»، «صبا کمالی»، «رحیم نوروزی» از جمله بازیگران این سریال می باشند.

شهریار

بر اساس این گزارش، سریال «شهریار» از روز دوشنبه 29 عقرب (آبان) 1402 هر روز ساعت ساعت 19:00 به وقت تهران، 20:00 به وقت کابل و 20:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

م ا 

نظر شما
ارسال نظر