نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
186
-
الف
+

هنرنمایی آوازخوان «مزارشریف» با آهنگ زنده یاد «احمد ظاهر» در مسابقه «نواهنگ»

در این ویدیو اجرای «سید مصطفی حسینی» را در گروه «خیام نیشابوری» مسابقه نواهنگ نظاره گر هستید.

به گزارش آی فیلم 2، «سید مصطفی حسینی» از اشتراک کنندگان فصل سوم مسابقه «نواهنگ» در گروه «خیام شیرازی»، آهنگ  «امشب از باده خرابم» از زنده یاد «احمد ظاهر» را بازخوانی کرد اما نتوانست نظر هیات داوری را جلب کند و از این رو برای ورود به مرحله بعدی نیاز به آرای مردمی دارد.

کد رای دهی «سید مصطفی حسینی» در مسابقه نواهنگ، 128 می باشد و علاقه مندان به وی می توانند با این کد در نظر سنجی از خواننده مورد علاقه شان حمایت کنند.

گفتنی است بینندگان نواهنگ می توانند تا پایان روز سه شنبه 11 دلو (بهمن) آرای خود را به خواننده مورد نظرشان ارسال کنند.

برای ارسال آرای پیامکی (SMS) از ایران به شماره 3000097، از افغانستان به شماره 0787449899 و از تاجیکستان و دیگر کشورها به شماره 0093787449899 رای خود را ارسال کنند. لازم به یادآوری است از هر سیم کارت تنها یک رای ثبت می شود

در فصل سوم مسابقه نواهنگ از بین چهارصد اشتراک کننده تعداد 116 تن انتخاب شدند که از میان آن ها با انتخاب 42 استعداد برتر آوازخوانی، مسابقه نواهنگ وارد مرحله رقابت اصلی و تلویزیونی شده است.

در این مرحله 42 تن در قالب شش گروه 7 نفره با هم رقابت می کنند و از بین این 7 هنرمند نوظهور دو تن با رای داوری و یک تن نیز با آرای مردمی به مرحله 18 بهترین راه پیدا خواهند کرد.

در ویدیو بالا اجرای آهنگ «امشب از باده خرابم» با صدای «سید مصطفی حسینی» را در مسابقه استعدادیابی «نواهنگ» آی فیلم2 تماشا می کنید.

م ا 

نظر شما
ارسال نظر