نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
44
-
الف
+

امشب در سریال «گسل» می بینید؛ برملا شدن راز «حاج محمود» و اعتراف «مرضیه»

در این گزارش خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت شانزدهم سریال «گسل» را مشاهده می کنید.

امروز در قسمت شانزدهم سریال «گسل» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، می بینید؛ مادر «ارشیا مبتنی» تلاش می کند تا پسرش از علاقه حاج محمود به وی آگاه نشود اما بلاخره «مرضیه مبتنی» ناگزیر می شود راز پدر کلان خود را برملا کند، از سوی دیگری «محسن اعتبار» که به خاطر اعمال خلافکارنه خواهرش «فرصت» بسیار عصبانی است دعوای سختی با وی می کند، «مرضیه» از ترس اینکه پدرش معلومات ماموران استخباراتی که در حال تحقیق روی دوسیه فساد اقتصادی هستند را برملا کند ناگزیر می شود ...

به گزارش آی فیلم 2، سریال «گسل» به کارگردانی «علیرضا بذرافشان» محصول سال 1396 خورشیدی می‌باشد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «محسن اعتبار» معین وزارت منابع و انرژی‌های پاک در پی رسوایی مربوط به بندی (سد) جدید به نام کوروچ، داوطلبانه از سمت خود استعفا می دهد اما در این بین به ناگاه متوجه توطئه‌ ای بزرگ می‌شود. او به همراه محافظش «ارشیا مبتنی» در راه پرده برداری از این توطئه، درگیر موقعیت‌های کمیدی می‌شود.

«سام درخشانی»، «بیژن امکانیان»، «فلور نظری»، «مهتاج نجومی»، «محمد فیلی»،‌ «سامان دارابی»، «کاوه سماک باشی»، «طوفان مهردادیان»، «رامتین خداپناهی»، «افشین نخعی»، «ستاره حسینی»، «نیکی محرابی» از جمله بازیگران این سریال هستند.

سریال «گسل» به جز روزهای پنجشنبه و جمعه هر شب ساعت 20:00 به وقت تهران، ساعت 21:00 به وقت کابل و 21:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

م ا 

نظر شما
ارسال نظر