پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3270
-
الف
+

رادیو عدالت افتتاح می‌شود

رادیو عدالت در آستانه هفته قوه قضائیه افتتاح می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از اشگاه خبرنگاران جوان، حامد فاتحی مدیر روابط عمومی معاونت صدای رسانه ملی  گفت: با تدابیر و راهبری حمید شاه‌آبادی معاونت صدای رسانه ملی و همکاری قوه قضاییه، رادیو عدالت با شعار «قانون برای همه، همه مطیع قانون» با حضور حجت الاسلام اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه، حجت الاسلام موسوی مقدم قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما، حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی و جمعی از مسئولان معاونت صدا و قوه قضائیه روز شنبه یکم تیرماه افتتاح می‌شود که در ایام هفته قوه قضائیه از یکم تا دهم خرداد ۹۸ روی موج اف ام ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز و از طریق اپلیکشین ایرانصدا قابل دریافت است. این شبکه رسانه‌ای برای آشنایی جامعه ایرانی با حقوق و تکالیف خود در جامعه برای کاهش مشکلات فردی و آسیب‌های اجتماعی است.

وی افزود: تقویت نگرش جامعه و باید‌های حقوقی سبک زندگی ایرانی- اسلامی، معاضدت‌های رسانه‌ای برای ارتقای کارایی و اثربخشی دستگاه قضایی، افزایش دانش آحاد جامعه با حقوق و تکالیف خود در موضوعات اخلاقی، اجتماعی و قضایی در جهت کاهش مشکلات فردی و آسیب‌های اجتماعی و نیز تشریح و انعکاس برنامه‌ها و فعالیت‌های دستگاه قضا از اهم ماموریت‌های رادیو عدالت است.

مدیر روابط عمومی معاونت صدا بیان کرد: کمک به دستگاه قضایی برای تعامل با جامعه، شناسایی جریان‌های موثر در ارتقای کارآیی و اثربخشی دستگاه قضایی، شناسایی آسیب‌های اجتماعی و ارائه راهکار‌های موثر برای پیشگیری از آن‌ها از اهداف کلان این رادیو است.

وی در پایان با بیان اینکه این رادیو در سه حوزه راهبردی اقدام خواهد کرد، گفت: حوزه اجتماعی و مردمی، حوزه نهاد‌های مدنی و سازمان‌های مردم‌نهاد، حوزه نهاد تصمیم گیری و دستگاه قضایی از بخش‌های اصلی فعالیت این رادیو است.

گفتنی است حمیدرضا صحرا گرد به عنوان مدیر رادیو عدالت منصوب شده است.

/ ص گ

نظر شما
ارسال نظر