نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
799
-
الف
+

امشب در «پایتخت 6» می بینید؛ سوءقصد به جان «نقی معمولی»

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت پنجم سریال «پایتخت6» را نظاره گر هستید.

امشب در قسمت پنجم سریال «پایتخت 6» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، مشاهده می کنید؛ «بهتاش» که از ماجرای برگشتن «بهبود» اطلاع ندارد با دیدن پدر خود دچار شوک می شود، از سوی دیگر باند مواد مخدر توسط پولیس دستگیر می شود و مواد مخدری که در موتر «نقی» جاسازی شده باعث نگرانی «ارسطو» شده و تلاش می کند با سانحه ترافیکی ساختگی، مواد مخدر را از موتر جدا کند اما...

سریال «پایتخت6» به کارگردانی «سیروس مقدم» تولید سال 1399 خورشیدی است.

در خلاصه داستان فصل ششم این سریال کمیدی آمده است: ارسطو که به دلیل اختلاس در محبس بوده، آزاد شده است. فهیمه و رحمت هنوز ازدواج نکرده اند و پسر فهیمه، بهتاش فریبا برای ازدواج مادرش با رحمت شرط و شروط مختلفی می گذارد. بهتاش فریبا سنگربان چهارم تیم فوتبال نساجی مازندران شده و با پولی که مادرش از کسب و کار شکست خورده در ساختمان پلاسکو بازپس گرفته یک موتر خریده است.

«محسن تنابنده»، «ریما رامین‌فر»، «احمد مهران‌فر»، «نسرین نصرتی»، «مهران احمدی»، «سارا و نیکا فرقانی اصل»، «هومن حاجی‌عبداللهی» و «بهرام افشاری» در این فصل از پایتخت ایفای نقش کرده‌اند.

فصل ششم سریال «پایتخت» جز پنجشنبه ها هر شب ساعت 19:00 به وقت تهران، 20:00 به وقت کابل و 20:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال «پایتخت6»

ع ا

نظر شما
ارسال نظر