نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
1272
-
الف
+

امشب در سریال «برادر جان» می بینید؛ آزادی «حنیف» از محبس و اعتراف «چاووش»

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت بیست و پنجم سریال «برادر جان» را مشاهده می کنید.

در قسمت های قبلی سریال «برادر جان» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، مشاهده کردید؛ «چاووش» بعد از دستگیری «حنیف» و طرد «آراز» تنها می شود و با پیدا شدن همسر دومش «افسانه» دچار عارضه قلبی و عازم شفاخانه می شود، «افسانه» که به خاطر طرد شدن از سوی «چاووش» دنبال انتقام است به سراغ دکان های چاووش می رود.

امروز در قسمت بیست و پنجم سریال «برادرجان» می بینید؛ «مهتاب» برای پی بردن به رابطه «چاووش» و «افسانه» به سراغ اطرافیان همسرش می رود، از سوی دیگر «چاووش» نیز برای مقابله با افسانه و پنهان ماندن رازش از شفاخانه مرخص می شود و از  خواهرش و «حنیف» که توسط «منیژه» از محبس آزاد شده یاری می خواهد و ...

به گزارش آی فیلم 2، سریال «برادرجان» به کارگردانی «محمدرضا آهنج» محصول سال 1398 خورشیدی است.

در خلاصه داستان سریال «برادرجان» آمده است: سه برادر که رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند و همگی از برابری و برادری در بین آن ها خبر دارند ناگهان دچار حادثه ای می شوند و این رابطه خوب آنها تغییر پیدا می کند و حق الناس در این میان آن به وسط کشیده میشود. یکی از پسرها پس از فوت پدرش می‌خواهد تا دین او را ادا کند اما...

«علی نصیریان»، «حسام منظور»، «حسن پورشیرازی»، «آفرین عبیسی»، «کامران تفتی»، «سجاد افشاریان»، «سعید چنگیزیان»، «نسیم ادبی»، «جلیل فرجاد»، «لعیا زنگنه»، «شیوا ابراهیمی»، «مارال فرجاد»، «ندا جبرائیلی»، «آرش فلاحت پیشه»، «آرش تاج تهرانی»، «محبوبه صادقی»، «علی آهنج» و «جانان نعمت اله» بازیگران این سریال هستند.

سریال «برادرجان» هر شب ساعت 18:00 به وقت تهران، ساعت 19:00 به کابل و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی‌فیلم 2 نشر خواهد شد.

تماشای آنلاین سریال «برادر جان»

م ا 

نظر شما
ارسال نظر