نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
954
-
الف
+

قسمت اول سریال «برادر جان»؛ عشق «آراز» و «لیلا» قربانی دعوای دو فامیل بر سر ارث و میراث می شود

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت اول سریال «برادر جان» را نظاره گر هستید.

به گزارش آی فیلم 2، با پایان یافتن نشر سریال «در مسیر زاینده رود»، قسمت اول سریال سریال «برادرجان» از شبکه آی فیلم 2 نشر خواهد شد.

در خلاصه داستان سریال «برادرجان» آمده است: سه برادر که رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند و همگی از برابری و برادری در بین آن ها خبر دارند ناگهان دچار حادثه ای می شوند و این رابطه خوب آنها تغییر پیدا می کند و حق الناس در این میان آن به وسط کشیده میشود. یکی از پسرها پس از فوت پدرش می‌خواهد تا دین او را ادا کند اما...

«علی نصیریان»، «حسام منظور»، «حسن پورشیرازی»، «آفرین عبیسی»، «کامران تفتی»، «سجاد افشاریان»، «سعید چنگیزیان»، «نسیم ادبی»، «جلیل فرجاد»، «لعیا زنگنه»، «شیوا ابراهیمی»، «مارال فرجاد»، «ندا جبرائیلی»، «آرش فلاحت پیشه»، «آرش تاج تهرانی»، «محبوبه صادقی»، «علی آهنج» و «جانان نعمت اله» بازیگران این سریال هستند.

امروز در قسمت اول سریال «برادر جان» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، می بینید؛«کریم بوستان» تمام سرمایه زندگی اش را با باجناقش «حاج بدری» سرمایه گذاری کرده بود اما بعد از مرگ رفیق قدیمی اش، «چاووش» پسر حاج بدری منکر این شراکت شد از سوی دیگر «آراز»  پسر حاج بدری عاشق «لیلا» دختر کریم است اما به خاطر دعوای ارث و میراث فامیلش با خانواده «لیلا» نمی تواند با وی ازدواج کند؛ «ستار» برادر خواند لیلا برای زنده کردن حق پدری اش و نجات جان مادرش که بیمار است به سردر دکان خانواده «آراز»  اعلامیه ای می زند و ....

سریال «برادرجان» هر شب ساعت 18:00 به وقت تهران، ساعت 19:00 به کابل و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی‌فیلم 2 نشر خواهد شد.

نظر شما
ارسال نظر