نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
1866
-
الف
+

«تک تیرانداز» در برنامه سینما آی فیلم این هفته بررسی می شود ‌

فلم سینمایی «تک تیرانداز» در برنامه سینما آی فیلم مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش آی فیلم 2، ‌فلم سینمایی «تک‌تیرانداز» به کارگردانی «علی غفاری» محصول سال 1399 خورشیدی، شنبه 8 عقرب(آبان) ساعت 20:30 به وقت تهران، 21:30 به وقت کابل و 22:00 به وقت دوشنبه تاجیکستان در برنامه سینما آی فیلم شبکه جهانی آی فیلم2 مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

داستان این فلم درباره یک تک تیرانداز ایرانی به نام عبدالرسول زرین است که در جنگ غوغا به پا کرده‌ و تمام بعثی ها دنبال او هستند تا او را از پا دربیاورند. راشد خمیس فرمانده بعثی داوطلب می‌شود تا او را از پا دربیاورد و…

کامبیز دیرباز، علیرضا کمالی، امیررضا دلاوری، عبدالرضا نصاری، حسین پوریده، حسین شریفی، اسماعیل خلج، انوش معظمی و عبدالحلیم تقلبی در فلم تک تیرانداز به ایفای نقش پرداخته اند.

«سینما آی‌فیلم» یکی از برنامه های شبکه آی فیلم2 است که به سینمای ایران و رویدادهای سینمایی این کشور می‌پردازد و فلم های در حال اکران سینما و موضوعاتی چون میزان فروش هفتگی و روزانه‌ فلم ها را بررسی می‌کند. 

هدف از نشر این برنامه معرفی بهتر فلم های سینمایی برای مخاطبان است تا مردم با دست اندرکاران و انگیزه‌ سازندگان آن آشنا شوند.

شما بینندگان گرامی آی فیلم 2 می توانید با مراجعه به بخش برنامه های وب سایت ما، قسمت های پیشین سینما آی فیلم را مشاهده کنید.

ع ا /ح ح

نظر شما
ارسال نظر