نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
1364
-
الف
+

امروز در «وارش» می بیند؛ پلان های «ثریا» برای «یوسف» و ربوده شدن «شیرین»

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت بیست و هشتم سریال «وارش» را تماشا می کنید.

در قسمت های پیشین سریال «وارش» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، تماشا کردید؛ «شیوا خوش فکر» به خاطر برگزاری یک نمایشگاه نقاشی به فرانسه می رود و «ثریا» مادرش در تلاش است تا از طریق پلان های مختلف زمینه طلاق دخترش از «یوسف» را فراهم کند.

یوسف به دلیل بیماری مادرش «وارش» به شمال ایران میرود و برای مدتی دخترش «شیرین» را به «نوبر سرگزی» معلم مهدکودک وی که از آشنایان قدیمی پدرش است می سپارد و همین امر زمینه اختلاف و دعوای وی با همسرش را بیشتر می کند.

امروز در قسمت بیست و هشتم سریال «وارش» می بینید؛ «ثریا» به کمک «شاپور لوتکابان» که کینه های قدیمی از یوسف دارد «شیرین» را از مهدکودک می رباید تا از طریق یک خانواده خلافکار با جعل سند از ایران خارج کند اما ....

به گزارش آی فیلم 2، «وارش» به کارگردانی «احمد کاوری» و به نویسندگی «جابر قاسمعلی»، تولید سال 1398 خورشیدی است.

داستان سریال از دهه ۳۰ روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می‌کشد که در ادامه به دهه های اخیر نیز می‌رسد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: یارمحمد برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال ایران می‌رود تا وظیفه ماهیگیری را پیشه کند. اما ماهیگیری آن منطقه در سلطه شخصی به نام تراب است، با این حال او به دریا می‌زند و مقابل تراب می‌ایستد و ...

بهنام تشکر، الهام طهموری، نسرین بابایی، علیرضا کمالی، علیرضا جلالی‌تبار، هدایت هاشمی، امیررضا دلاوری، رحیم نوروزی، رامین راستاد، داریوش کاردان، سهیلا رضوی، شهرام قائدی، محمدامین امینی، فرخ نعمتی، فریبا طالبی، برزو ارجمند، قربان نجفی، افشین سنگ‌چاپ، کوروش سلیمانی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، علی سلیمانی، مهدی امینی‌خواه، مینا نوروزی و ساناز سماواتی در این سریال به نقش آفرینی پرداخته اند.

سریال «وارش» هر روز ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال «وارش»

م ا 

نظر شما
ارسال نظر