نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
1644
-
الف
+

امروز می بینید؛ آغاز تلخ زندگی جدید «یوسف» و مفقود شدن «جاوید»

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت بیست و سوم سریال «وارش» را تماشا می کنید.

در قسمت های پیشین سریال «وارش» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، تماشا کردید؛ «یوسف» بلاخره با سماجت های فراوان با «شیوا خوش فکر» دختر یکی از تاجران منطقه شمال ایران ازدواج می کند و با کمک پدر وی یک فابریکه کلچه پزی به راه می اندازد اما این رویداد ها با شروع جنگ عراق  علیه ایران همزمان می شود و بسیاری از پلان های «یوسف» نقش بر آب می شود.

«جاوید» پسر دیگر وارش که فردی مذهبی و وطن دوست است برای دفاع از کشورش به میدان نبرد می رود؛ در این میان شاپور پسر تراب با مشارکت داکتر خضوعی که از خواستگاران پرو پاقرص شکوفه است نامه های ارسالی جاوید برای شکوفه را پنهان می کنند.

امروز در قسمت بیست و سوم سریال «وارش» می بینید؛ زندگی مشترک «یوسف» به خاطر زیاده خواهی های «شیوا» که دختر پولداری است دچار چالش می شود و دخالت های مکرر ثریا مادر شیوا که از اول هم مخالف ازدواج آن ها بود این اختلافات را تشدید می کند؛ از سوی دیگر «وارش» مدت زیادی است که از پسرش «جاوید» خبر ندارد و  یوسف برای پیدا کردن برادرش عازم تهران می شود و ...

به گزارش آی فیلم 2، «وارش» به کارگردانی «احمد کاوری» و به نویسندگی «جابر قاسمعلی»، تولید سال 1398 خورشیدی است.

داستان سریال از دهه ۳۰ روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می‌کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می‌رسد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: یارمحمد برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال ایران می‌رود تا وظیفه ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی‌داند ماهیگیری آن منطقه در سلطه شخصی به نام تراب است، به دریا می‌زند و مقابل تراب می‌ایستد و ...

بهنام تشکر، الهام طهموری، نسرین بابایی، علیرضا کمالی، علیرضا جلالی‌تبار، هدایت هاشمی، امیررضا دلاوری، رحیم نوروزی، رامین راستاد، داریوش کاردان، سهیلا رضوی، شهرام قائدی، محمدامین امینی، فرخ نعمتی، فریبا طالبی، برزو ارجمند، قربان نجفی، افشین سنگ‌چاپ، کوروش سلیمانی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، علی سلیمانی، مهدی امینی‌خواه، مینا نوروزی و ساناز سماواتی در این سریال به نقش آفرینی پرداخته اند.

سریال «وارش» هر روز ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال «وارش»

م ا 

نظر شما
ارسال نظر