نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
1579
-
الف
+

امروز در قسمت 22 سریال «وارش» می بینید

در این گزارش خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت بیست و دوم سریال «وارش» را تماشا می کیند.

در قسمت های پیشین سریال «وارش» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، تماشا کردید؛ «یوسف سلیم» پس از شراکت با یک تاجر به دختر او «شیوا خوش فکر» هم علاقه مند می شود و از او خواستگاری می کند؛ از سوی دیگر «شاپور» هم به شیوا علاقه دارد و از حضور «یوسف» رنج می برد و تلاش می کند تا با کمک مادر شیوا مانع ازدواج آن ها شود.

«سلیم» به خاطر مانع تراشی های برادرش «یوسف» برای ازدواج با شکوفه دختر «تراب» از او دلخور است و «وارش» تلاش می کند تا کدورت پیش آمده بین دو برادر را کم کند.

امروز در قسمت بیست و دوم سریال «وارش» می بینید؛ «شیوا» به دلیل شخصیت مستقل «یوسف»  با وجود مخالفت های مادرش درخواست ازدواج وی را می پذیرد؛ «سلیم» با وجود ناراحتی و دلخوری اش از یوسف  به اصرار وارش وی را در مراسم نکاحش همراهی می کند اما...

به گزارش آی فیلم 2، «وارش» به کارگردانی «احمد کاوری» و به نویسندگی «جابر قاسمعلی»، تولید سال 1398 خورشیدی است.

داستان سریال از دهه ۳۰ روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می‌کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می‌رسد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: یارمحمد برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال ایران می‌رود تا وظیفه ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی‌داند ماهیگیری آن منطقه در سلطه شخصی به نام تراب است، به دریا می‌زند و مقابل تراب می‌ایستد و ...

بهنام تشکر، الهام طهموری، نسرین بابایی، علیرضا کمالی، علیرضا جلالی‌تبار، هدایت هاشمی، امیررضا دلاوری، رحیم نوروزی، رامین راستاد، داریوش کاردان، سهیلا رضوی، شهرام قائدی، محمدامین امینی، فرخ نعمتی، فریبا طالبی، برزو ارجمند، قربان نجفی، افشین سنگ‌چاپ، کوروش سلیمانی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، علی سلیمانی، مهدی امینی‌خواه، مینا نوروزی و ساناز سماواتی در این سریال به نقش آفرینی پرداخته اند.

سریال «وارش» هر روز ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال «وارش»

م ا 

نظر شما
ارسال نظر