نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
870
-
الف
+

امروز در قسمت ۲۰ «وارش» می بینید+ویدیو

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت بیستم سریال «وارش» را تماشا می کیند.

در قسمت های پیشین سریال «وارش» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، تماشا کردید؛ «یوسف» بخاطر درخواست های مکرر «جاوید» برای ازدواج با دختر «تراب» عصبانی می شود و به در خانه «شاپور» می رود و با وی درگیر می شود و این موضوع منجر به این می شود که همسر تراب راهی شفاخانه شود که در نهایت قبل از مرگش از وارش حلالیت می گیرد.

مرگ مادر شاپور باعث رنجش او می شود و از خواهرش «شکوفه» می خواهد که از ازدواج با جاوید چشم پوشی کند و با داکتر خضوعی ازدواج کند؛ بی محلی های شکوفه به جاوید باعث می شود که وی این مساله را از چشم برادرش «یوسف» ببیند. از سوی دیگر «یوسف» به دنبال افزایش درآمدش با تاجری بنام «نادر خوش فکر»  شریک می شود.

امروز در قسمت بیستم سریال «وارش» می بینید؛ «یوسف» که بخاطر مرگ مادر شاپور ناراحت است و از شریط پیش آمده برای برادرش «جاوید» نگران است در صدد دلجویی از او می باشد و تصمیم می گیرد غرور و کینه خود را فراموش کند، وی سراغ «شاپور» می رود اما...

به گزارش آی فیلم 2، «وارش» به کارگردانی «احمد کاوری» و به نویسندگی «جابر قاسمعلی»، تولید سال 1398 خورشیدی است.

داستان سریال از دهه ۳۰ روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می‌کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می‌رسد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: یارمحمد برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال ایران می‌رود تا وظیفه ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی‌داند ماهیگیری آن منطقه در سلطه شخصی به نام تراب است، به دریا می‌زند و مقابل تراب می‌ایستد و ...

بهنام تشکر، الهام طهموری، نسرین بابایی، علیرضا کمالی، علیرضا جلالی‌تبار، هدایت هاشمی، امیررضا دلاوری، رحیم نوروزی، رامین راستاد، داریوش کاردان، سهیلا رضوی، شهرام قائدی، محمدامین امینی، فرخ نعمتی، فریبا طالبی، برزو ارجمند، قربان نجفی، افشین سنگ‌چاپ، کوروش سلیمانی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، علی سلیمانی، مهدی امینی‌خواه، مینا نوروزی و ساناز سماواتی در این سریال به نقش آفرینی پرداخته اند.

سریال «وارش» هر روز ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال «وارش»

م ا 

نظر شما
ارسال نظر