نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
1836
-
الف
+

امروز در «وارش» می بیند؛ چالش تازه «یوسف» و خواستگاری «جاوید» از دختر تراب

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت هجدهم سریال «وارش» را تماشا می کنید.

در قسمت های پیشین سریال «وارش» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، تماشا کردید؛ زندگی «وارش» و پسرانش وارد مرحله تازه ای می شود، «جاوید» که درس خوانده است و جزو نیروهای انقلابی است مصروف کار در یک اداره دولتی است و تمام تلاشش را به کار می گیرد که صادقانه به کشورش خدمت کند و هنوز بر تصمیم خود برای ازدواج با «شکوفه» دختر تراب اصرار دارد.

«یوسف» هم که در دوران حبس مادرش کار کرده و هزینه تحصیل برادرش را پرداخت می کرده نتوانست درس بخواند از این رو بعد از اتمام عسگری اش تلاش میکند تا رستورانت مادرش «وارش» را گسترش دهد.

امروز در قسمت هجدهم سریال «وارش» می بینید؛ تاجری به تازگی در همسایگی رستورانت «یوسف» محل تازه ای را دایر میکند از این رو یوسف مشتریانش را از دست می دهد و او می خواهد تا به هر نحوی شده معاش زندگی خانواده اش را تامین کند از سوی دیگر «جاوید» بخاطر رد کردن پیشنهاد رشوه از سوی یکی از مراجعان لت و کوب شده و راهی شفاخانه میشود که ...

به گزارش آی فیلم 2، «وارش» به کارگردانی «احمد کاوری» و به نویسندگی «جابر قاسمعلی»، تولید سال 1398 خورشیدی است.

داستان سریال از دهه ۳۰ روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می‌کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می‌رسد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: یارمحمد برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال ایران می‌رود تا وظیفه ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی‌داند ماهیگیری آن منطقه در سلطه شخصی به نام تراب است، به دریا می‌زند و مقابل تراب می‌ایستد و ...

بهنام تشکر، الهام طهموری، نسرین بابایی، علیرضا کمالی، علیرضا جلالی‌تبار، هدایت هاشمی، امیررضا دلاوری، رحیم نوروزی، رامین راستاد، داریوش کاردان، سهیلا رضوی، شهرام قائدی، محمدامین امینی، فرخ نعمتی، فریبا طالبی، برزو ارجمند، قربان نجفی، افشین سنگ‌چاپ، کوروش سلیمانی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، علی سلیمانی، مهدی امینی‌خواه، مینا نوروزی و ساناز سماواتی در این سریال به نقش آفرینی پرداخته اند.

سریال «وارش» هر روز ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال «وارش»

م ا 

نظر شما
ارسال نظر