نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
1071
-
الف
+

آنچه امروز در سریال «وارش» می بینید+ویدیو

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت دهم سریال «وارش» را تماشا می کنید.

در قسمت های پیشین سریال «وارش» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، مشاهده کردید؛ «یوسف» پسر «یارمحمد» در زمان کشته شدن «ملنگ» به راز کشته شدن پدرش توسط تراب پی می برد و از سویی با مزاحمت های مکرر «تراب» برای مادرش «وارش» تصمیم می گیرد تا از او انتقام بگیرد از این رو شبانه به فابریکه چوب بری وی می رود و آنجا را  آتش می زند در این میان تراب هم چون در آنجا حضور داشت به شدت صدمه می بیند و راهی شفاخانه می شود.

امروز در قسمت دهم سریال «وارش» می بینید؛ یوسف از ترس برملا شدن رازش تصمیم میگیرد تا محل زندگی خود را ترک کند و بدون اطلاع مادرش به سمت تهران حرکت می کند و برادرش «جاوید» نیز با او همراه می شود از سوی دیگر «وارش» که از همه چیز بی اطلاع است به خاطر مفقود شدن پسرانش نگران می شود و به سراغ پولیس می رود که .... 

به گزارش آی فیلم 2، «وارش» به کارگردانی «احمد کاوری» و به نویسندگی «جابر قاسمعلی»، تولید سال 1398 خورشیدی است.

داستان سریال از زمان حکومت شاهنشاهی در ایران روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می‌کشد که در ادامه به عصر حاضر نیز می‌رسد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: یارمحمد برای فرار از خشکسالی به شمال ایران می‌رود تا ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی‌داند ماهیگیری آن منطقه در سلطه شخصی به نام تراب است، به دریا می‌زند و مقابل تراب می‌ایستد و ...

بهنام تشکر، الهام طهموری، نسرین بابایی، علیرضا کمالی، علیرضا جلالی‌تبار، هدایت هاشمی، امیررضا دلاوری، رحیم نوروزی، رامین راستاد، داریوش کاردان، سهیلا رضوی، شهرام قائدی، محمدامین امینی، فرخ نعمتی، فریبا طالبی، برزو ارجمند، قربان نجفی، افشین سنگ‌چاپ، کوروش سلیمانی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، علی سلیمانی، مهدی امینی‌خواه، مینا نوروزی و ساناز سماواتی در این سریال به نقش آفرینی پرداخته اند.

سریال «وارش» هر روز ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال «وارش»

 م ا 

نظر شما
ارسال نظر