نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
889
-
الف
+

قسمت 21 سریال «مُلکاوان» را از آی فیلم2 تماشا کنید+ویدیو

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت بیست و یکم سریال  «مُلکاوان» را تماشا می کنید.

به گزارش آی فیلم 2، سریال «مُلکاوان» به کارگردانی «احمد معظمی» و تهیه‌کنندگی «زهرا اسحاقی» و «محمد مصری‌پور»، تولید سال 1398 شبکه آی فیلم است.

این سریال سرنوشت یک زن را روایت می کند که ظاهرا شوهرش خارج از کشور خودکشی کرده و نهادهای امنیتی داخلی و خارجی ایران در پی یافتن علت این خودکشی هستند.

نازنین فراهانی، رضا مولایی، داریوش فرهنگ، امین زندگانی، فریبا متخصص، پانته آ سیروس، پرویز فلاحی پور، کمند امیرسلیمانی، سعید امیرسلیمانی، علی سلیمانی، حسن اسدی، افسانه ناصری، غزال نظر، حمید شریف زاده، معصومه آقاجانی، صفا آقاجانی، بهزاد داوری و میثاق زارع بازیگران این سریال هستند.

در قسمت بیست و یکم سریال ملکاوان،که امشب از شکه آی فیلم 2 نشر می شود می بینید که «مهسا» اولادش را به تهران می فرستد و خود برای رسیدگی به امور مربوط به «ملکاوان» در شمال ایران می ماند، در این بین همسرش «مهرداد سلیمی»که درگیر یک مسئله امنیتی است پس از برگشتن به کشور توسط  «ابراهیمی» مامور ارشد امنیتی اطلاعاتش بازجویی قرار می گیرد و سپس برای دیدار پدر و مادرش به خانه می رود و ...

سریال «مُلکاوان» هر روز ساعت 18:00 به وقت کابل، 17:00 به وقت تهران و 18:30 به وقت دوشنبه از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

تماشای آنلاین سریال «مُلکاوان»

نظر شما
ارسال نظر