نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
1667
-
الف
+

بازیگر آی فیلم 2 مهمان «افرا» شد

«فریبا متخصص» به سریال «افرا» به کارگردانی «بهرنگ توفیقی» پیوست.

به گزارش آی فیلم 2، بازی «فریبا متخصص» در سریال «افرا» به کارگردانی «بهرنگ توفیقی» و تهیه کنندگی مشترک «مجید مولایی» و «محمدکامبیز دارابی» به تازگی آغاز شده و این بازیگر در لوکیشن های شمال ایران  مقابل کمره رفته است.

 بانو «متخصص» در این سریال نقش «اعظم»، مادر «پیمان» با بازی «محمد صادقی» را دارد.

تصویربرداری سریال درام اجتماعی و خانوادگی «افرا» همچنان در شمال ایران و لوکیشن هایی چون شهرهای لنگرود، رشت، کیاشهر، زیبا کنار، لشت نشا، پارک جنگلی بوجاق و... ادامه دارد.

پیش از این حضور «پژمان بازغی» نیز در این سریال قطعی شده بود. ضمن اینکه بازی «مهدی سلطانی»، «مینا وحید»، «علیرضا آرا»، «محمد صادقی»، «سارا باقری» و «روزبه حصاری» از مدتی پیش آغاز شده است. در آینده بازیگران شناخته شده دیگری به سریال خواهند پیوست. تدوین همزمان سریال نیز به زودی آغاز خواهد شد.

درخلاصه داستان این سریال آمده است: «در پگاه مه آلود یک روز پاییزی، در زیر شاخه های پرشکوه افرا، فرزندی زاده می شود؛ حاصل وصلت شوم اخلاق و منفعت. چشمان پیر افرا، یگانه شاهد این راز در اعماق جنگل است. شاهدی که آموخت در نگاه عاشقانه به زندگی، فقط صاحب تنهایی خویشی. هیچکس نبودن، اولین و آخرین قانون کتاب عشق است ...»

«فریبا متخصص» بازیگر ایرانی ۱ اسد(مرداد) ۱۳۴۰ در بروجرد متولد شده است. 

علاوه بر بازیگری در رادیو نیز به عنوان گوینده نمایش‌های رادیویی و دوبلوری فعالیت می‌کند و تاکنون بیش از 9 جایزه داخلی و بین المللی را نیز به خاطر فعالیت های رادیویی اش دریافت کرده است.

وی کار هنری خود را از سال ۱۳۶۰ با تیاتر آغاز کرد. نخستین تجربه حضورش در تلویزیون مربوط به سال 1363 است، وی در سن 23 سالگی در سریال «طالب» به کارگردانی «عبدالرضا اکبری»و «حسن عابدی» ایفای نقش کرد.

بانو «متخصص » در سریال های «همسایه ها»،«باغ گیلاس»،«نیمه پنهان ماه»،«آوای فاخته»، «علاءالدین»و «تولدی دیگر»، «در چشم باد»،  «زمانه»،«عملیات 125»،«به کجا چنین شتابان» ، «ملکوت»،«رهایم نکن» ، «ملکاوان» و «شهرزاد 1» ایفای نقش کرد.

به علاوه وی در فلم های سینمایی «زیر سقف دودی»،«پشت دیوار سکوت»،«آباجان»،«عشقولانس»،«ایران برگر »، «از ما بهتران»،«عروسی مامان»،«سیب سرخ حوا»،«روزی که خواستگارآمد»،«ماه پیشونی»و «شب زمستانی» بازی کرده است.

در پیوند با این خبر بخوانید :

«فریبا متخصص» بازیگر سریال «به کجا چنین شتابان» را بیشتر بشناسید

اختصاصی؛ «فریبا متخصص» با یک نقش مادرانه جدید به تلویزیون بازمی گردد

م ا

نظر شما
ارسال نظر