نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
161
-
الف
+

سکانسی از سریال «شهریار»

در این گزارش سکانسی از سریال «شهریار» را تماشا می کنید.

سریال «شهریار» به کارگردانی «کمال تبریزی» هر روز ساعت 19:00 به وقت تهران، 20:00 به وقت کابل و 20:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

این سریال روایتگر زندگی «محمدحسین بهجت تبریزی» متخلص به «شهريار» شاعر پرآوازه معاصر ایران می باشد که به نویسندگی «مهدی سجاده‌چی» در سال 1386 تولید شده است.

داستان این مجموعه تلویزیونی از سال‌ها قبل در اواخر دوره حکومت قاجار روایت می‌شود. «سید اسماعیل»، یکی از وکلای مشهور تبریز که در جنگ و شورش این شهر، چند فرزند خود را از دست داده، پس از به دنیا آمدن فرزندی از همسرش تصمیم می‌گیرد برای حفظ فرزند آخر خود، او را به روستای خوشکناب نزد خواهرش بفرستد. کودکی که بعدها به «شهریار» معروف شده و یکی از شاعران بلندآوازه و نامی ایران‌زمین می‌شود.

«محمدرضا ابدی»، «اردشیر رستمی»، «سیروس گرجستانی»، «امیرکاوه آهنین جان»، «پیام دهکردی»، «احمد آقالو»، «بهروز بقایی»، «سعید نیک‌پور»، «فرهاد قائمیان»، «لیلی تقوی»، «مهدی میامی»، «الهام حمیدی»، «مهسا کرامتی»، «فرزین محدث»، «صبا کمالی»، «رحیم نوروزی» از جمله بازیگران این سریال می باشند.

در قسمت ششم سریال «شهريار» می بینید؛ «گلرخ» که دلباخته ای «ابراهیم» بود، به اجبار فامیلش با مردی دیگر ازدواج می کند اما بعد از بر هم خوردن زندگی قبلی خود، از «ابراهیم» می خواهد از وی خواستگاری نماید ولی...

در ویدیوی فوق سکانسی از قسمت ششم سریال «شهریار» را مشاهده می کنید.

سمیه غفوری  زاده

نظر شما
ارسال نظر
پربحث ترین