نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
321
-
الف
+

حضور شیطان در «یوسف پیامبر» برای وسوسه کردن پسران «یعقوب نبی(ع)»

در این گزارش سکانسی از حضور شیطان برای وسوسه کردن برادران «یوسف(ع)» را تماشا می کنید.

سریال «یوسف پیامبر» هر شب ساعت 20:00 به وقت تهران، 21:00 به وقت کابل و 21:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

سریال «یوسف پیامبر» به کارگردانی «فرج‌الله سلحشور»، تاکنون از بیش از 110 شبکه تلویزیونی در کشورهای مختلف نشر شده است و مورد استقبال بالای شهروندان این کشورها قرار گرفته و هنوز هم علاقمندان بسیاری دارد.

در خلاصه این سریال آمده است: زمانی که یعقوب علیه‌السلام، مردمان بنی‌اسرائیل را به معبود یگانه عالم فرا خوانده و از پرستش خدایان سنگی انذار می‌دهد؛ خداوند کریم، پیامبر بعدی را در نسل او قرار داده و یوسف علیه‌السلام را به وی عطا می‌کند که در حسن و جمال، بی‌نظیر است. یوسف علیه‌السلام در کودکی رویای عجیبی می‌بیند؛ رویایی که در آن خورشید و ماه و 11 ستاره برای او به سجده می‌افتند. یعقوب علیه‌السلام که این رویای عظیم را می‌شنود به او توصیه می‌کند تا آن را از برادران خود پنهان کند. پس از چندی، برادران یوسف که به علاقه پدرشان نسبت به یوسف رشک می‌ورزیدند، او را به صحرا برده و به چاه بدخواهی می‌افکنند؛ اما خداوند که اراده فرموده تا به واسطه یوسف علیه‌السلام، مردم را به راه نجات و هدایت دعوت نماید؛ او را از پستی چاه رهانیده و بلندی مقام و مرتبت عطا می‌نماید.

«مصطفی زمانی»، «محمود پاک‌نیت»، «کتایون ریاحی»، «جعفر دهقان»، «عباس امیری مقدم»، «جهانبخش سلطانی»، «رحیم نوروزی»، «مهوش صبرکن»، «الهام حمیدی»، «پروانه معصومی» و «لیلا بلوکات» و ... از جمله بازیگران این سریال هستند.

در سکانسی از سریال «یوسف پیامبر» مشاهده می کنید؛ برادران یوسف(ع) به محبت های «یعقوب نبی ع» نسبت به یوسف حسد می ورزیدند و هر روز این حساسیت و کینه ها بیشتر می شد تا جایی که شیطان در قالب یک چوپان ظاهر شده و آن ها را بر کینه و دشمنی بیشتر تشویق می کند...

در ویدیوی فوق، سکانسی از قسمت سوم سریال یوسف پیامبر را تماشا می کنید.

سمیه غفوری زاده

نظر شما
ارسال نظر
پربحث ترین