نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
285
-
الف
+

«یوسف پیامبر»؛ نقشه «عمه فائقه» برای نگهداری از «یوسف(ع)»

در این گزارش سکانسی زیبا از قسمت دوم سریال «یوسف پیامبر» را تماشا می کنید.

سریال «یوسف پیامبر» هر شب ساعت 20:00 به وقت تهران، 21:00 به وقت کابل و 21:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

سریال «یوسف پیامبر» به کارگردانی «فرج‌الله سلحشور»، تاکنون در بیش از 110 شبکه تلویزیونی در کشورهای مختلف نشر شده و مورد استقبال فوق العاده شهروندان این کشورها قرار گرفته و هنوز هم علاقه مندان بسیاری دارد.

در خلاصه این سریال آمده است: زمانی که یعقوب علیه‌السلام، مردم را به معبود یگانه عالم فرا خوانده و از پرستش خدایان دروغین انذار می‌دهد؛ خداوند کریم، پیامبر بعدی را در نسل او قرار داده و یوسف علیه‌السلام را به وی عطا می‌کند که در حسن و جمال، بی‌نظیر است. یوسف علیه‌السلام در کودکی رویای عجیبی می‌بیند؛ رویایی که در آن خورشید و ماه و 11 ستاره برای او به سجده می‌افتند. یعقوب علیه‌السلام که این رویای عظیم را می‌شنود به او توصیه می‌کند تا آن را از برادران خود پنهان کند. پس از چندی، برادران یوسف که به علاقه پدرشان نسبت به یوسف رشک می‌ورزیدند، او را به صحرا برده و به چاه بدخواهی می‌افکنند؛ اما خداوند که اراده فرموده تا به واسطه یوسف علیه‌السلام، مردم را به راه نجات و هدایت دعوت نماید؛ او را از پستی چاه رهانیده و بلندی مقام و مرتبت عطا می‌نماید.

«مصطفی زمانی»، «محمود پاک‌نیت»، «کتایون ریاحی»، «جعفر دهقان»، «عباس امیری مقدم»، «جهانبخش سلطانی»، «رحیم نوروزی»، «مهوش صبرکن»، «الهام حمیدی»، «پروانه معصومی»، «لیلا بلوکات» و ... از جمله بازیگران این سریال هستند.

در سکانسی از سریال «یوسف پیامبر» مشاهده می کنید؛ «فائقه» خواهر یعقوب نبی(ع) که علاقه خاصی به حضرت «یوسف پیامبر» دارد می خواهد او را در نزد خود نگهدارد و برای این کار مجبور به طرح نقشه ای خطرناک می گردد ...

در ویدیوی فوق، سکانسی از قسمت دوم سریال یوسف پیامبر را تماشا می کنید.

س غ/ح ح 

نظر شما
ارسال نظر
پربحث ترین