نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
513
-
الف
+

جایگزین سریال «پرستاران» مشخص شد+ ویدیو

سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» از روز پنجشنبه 16 قوس(آذر) از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

به گزارش آی فیلم 2، با به پایان رسیدن سریال در حال نشر «پرستاران»، از روز پنجشنبه 16 قوس(آذر) سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» به کارگردانی «مازیار میری» جایگزین آن خواهد شد.

گاهی به پشت سر نگاه کن

 سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» به نویسندگی «محمود محمد سلطانی» و «مسعود کرمی» و تهیه‌کنندگی «رضا انصاریان» محصول سال 1393 خورشیدی می‌باشد.

گاهی به پشت سر نگاه کن

این سریال روایتگر زندگی مرد ثروتمندی به نام «جلال تابش» است که با ماجراهای متعددی روبه‌رو می‌شود. او فرد خودساخته‌ای است که کارش را از صفر شروع کرده، اما اکنون که فابریکه اش (کارخانه‌) توسعه یافته از طرفی با مشکلی به نام واردات بی‌رویه جنس‌های خارجی روبه‌رو می باشد و از سوی دیگر اطرافیان و دشمنان دیرینه‌ «تابش» تصمیم دارند با توطئه او را ورشکسته کنند.

گاهی به پشت سر نگاه کن

زنده یاد «امین تارخ»، «سام کبودوند»، «محمد متوسلانی»، «هدایت هاشمی»، «الیکا عبدالرزاقی»، «بهاره کیان‌افشار»، «سعید چنگیزیان»، «حمید جانانه»، «نگار حسن زاده»، «نگار عابدی»، «حمید ابراهیمی»، «امیر کربلایی‌زاده»، «هومن اشکبوس» و «صحرا اسدالهی» از جمله بازیگران این سریال می باشند.

بر اساس این گزارش، سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» از روز پنجشنبه 16 قوس(آذر) هر روز ساعت 16:00 به وقت تهران، 17:00 به وقت کابل و 17:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2، نشر می شود.

م ا  

نظر شما
ارسال نظر
پربحث ترین