نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
638
-
الف
+

شروع نشر سریال «کوبار» از آی فیلم2

قسمت اول سریال «کوبار» را امروز از آی فیلم 2 تماشا کنید.

به گزارش آی فیلم 2، با به پایان رسیدن سریال «دل دار»، قسمت اول سریال «کوبار» به کارگردانی «فریدون حسن پور» امروز از شبکه جهانی آی فیلم2 نشر می شود.

سریال «کوبار» محصول سال 1397 خورشیدی است و داستان آن در مورد معلمی جوان با بازی «ارمیا قاسمی» است که برای آموزش دادن به روستا می‌رود و در این روستا با عشق و علاقه فراوان به کودکان راه و رسم زندگی را آموزش می‌دهد که در این مسیر دشوار با اختلافات مختلفی روبرو می‌شود.

«پژمان بازغی»، «ارمیا قاسمی»، «ترلان پروانه»، «مهران غفوریان»، «پیام دهکردی»، «مهران رجبی»، «رحیم نوروزی»، «مهرداد فلاحتگر»، «سیروس گرجستانی»، «مهشید مرندی‌کهن»، «نگین معتضدی»، «امیر نوری»، «مجید پتکی»، «مینا نوروزی» و «کریم قربانی» از بازیگران اصلی این سریال هستند.

امروز در قسمت اول سریال «کوبار» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود می بینید؛ ستار به دختر پولداری به نام «فریبا»   علاقه مند است و علی رغم مخالفت های پدرش اصرار می کند که به خواستگاری وی بروند؛ از سوی دیگر ستار که به تازگی پس از گذراندن مراحل گزینش به عنوان معلم استخدام شده، موظف هست برای خدمت به منطقه ای کوهستانی و دور افتاده برود اما ...

بر اساس این گزارش، سریال «کوبار» هر روز ساعت 18:00 به وقت تهران و کابل و 18:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

م ا 

نظر شما
ارسال نظر