نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
862
-
الف
+

امشب درسریال «از سرنوشت» می بینید؛ خبری دردناک برای «منصور» و شرط «سهراب» برای والدین جدیدش

در این گزارش خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت چهارم سریال «از سرنوشت» را مشاهده می کنید.

امشب در قسمت چهارم سریال «از سرنوشت» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، می بینید؛ «منصور» بعد از مرگ «مه لقا» به دنبال پسرش «سهراب» می گردد اما خبری شوکه کننده او را دچار تنش می کند؛ از سوی دیگر «سهیلا» به خاطر تهدیدهای «شاهرخ» متواری می شود و «مینا» با مشاهده این وضعیت به سراغ برادرش می رود و او را تهدید می کند تا خبری از «سهراب» پیدا کند؛ با پیدا شدن زن و شوهر جوان در یتیم خانه الیاسی «سهراب» دچار تنش می شود و .... 

به گزارش آی فیلم2،سریال «از سرنوشت» به کارگردانی «محمدرضا خردمندان» و «علیرضا بذرافشان»  تولید سال 1398 خورشیدی است.

سریال «از سرنوشت» داستان دو کودک که در یتیم خانه زندگی می کنند را به تصویر می شد و قصه را تا دوران نوجوانی و جوانی آنها و فراز و نشیب های زندگی شان به نمایش میگذارد.

«میترا رفیع»، «پوریا پورسرخ»، «مجید واشقانی»، «لیلا بلوکات»، «حبیب دهقان‌نسب»، «علیرضا استادی»، «ابوالفضل همراه»، «حسین پاکدل»، «مریم کاظمی»، «فریبا نادری»، «مهدی صبایی»،«سید مهرداد ضیایی»، «مائده طهماسبی»، «شبنم فرشادجو»، «راستین عزیزپور» و «امیررضا فرامرزی» در این سریال ایفای نقش کرده‌اند.

سریال «از سرنوشت» هر شب ساعت 19:00 به وقت تهران، 20:00 به وقت کابل و 20:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال «از سرنوشت»

نظر شما
ارسال نظر