نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
942
-
الف
+

فلم سینمایی «گیتی همسر علیرضا» این هفته در سینما آی فیلم

فلم سینمایی «گیتی همسر علیرضا» در برنامه سینما آی فیلم مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش آی فیلم2، ‌فلم سینمایی «گیتی همسر علیرضا» به کارگردانی «حمیدرضا هنری» محصول سال 1396 خورشیدی، شنبه 2 دلو(بهمن) ساعت 20:30 به وقت تهران، 21:30 به وقت کابل و 22:00 به وقت دوشنبه تاجیکستان در برنامه سینما آی فیلم شبکه جهانی آی فیلم2 مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

در خلاصه داستان این فلم آمده است: گیتی و علیرضا در کنار هم زندگی آرام و متوسطی دارند. گیتی که استاد دانشگاه است برای ارائه مقاله علمی خود باید اروپا سفر کند. علیرضا در کابوس هایی که او را در مرز از بین رفتن قرار داده، سرگردان است. او به پیشنهاد یک داکتر روانی دست به اعتراف عجیبی می‌زند. اعترافی که مسیر زندگی عاشقانه گیتی و علیرضا را به فروپاشی می کشاند...

آرش آصفی، رویا جاوید نیا، کریم اکبری مبارکه، زهرا برومند، ریحانه رضی و سیامک راشدی بازیگران این فلم سینمایی هستند.

«سینما آی‌فیلم» یکی از برنامه های شبکه آی فیلم2 است که به سینمای ایران و رویدادهای سینمایی این کشور می‌پردازد و فلم های در حال اکران سینما و موضوعاتی چون میزان فروش هفتگی و روزانه‌ فلم ها را بررسی می‌کند. 

هدف از نشر این برنامه معرفی بهتر فلم های سینمایی برای مخاطبان است تا مردم با دست اندرکاران و انگیزه‌ سازندگان آن آشنا شوند.

شما بینندگان گرامی آی فیلم 2 می توانید با مراجعه به بخش برنامه های وب سایت ما، قسمت های پیشین سینما آی فیلم را مشاهده کنید.

ع ا/ ح ح 

نظر شما
ارسال نظر