نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
384
-
الف
+

سکانسی غم انگیز از سریال «سایه آفتاب» با صدای «حمید حامی»

در این ویدیو آهنگ میانی سریال «سایه آفتاب» با عنوان «نشون بی نشون» را باصدای «حمید حامی» تماشا می کنید.

به گزارش آی فیلم 2، آهنگ میانی سریال در حال نشر «سایه آفتاب» با عنوان «نشون بی نشون» را «حمید حامی» آوازخوان جوان ایرانی خوانده است.

«حمیدرضا حامی» معروف به «حمید حامی» یا «حامی شریف» ۱۴ جوزا (خرداد)  ۱۳۵۵ در تهران متولد شد.

حمید حامی تحصیلات متوسطهٔ خود را در رشتهٔ علوم تجربی سپری کرد. او تحصیلاتش را در رشتهٔ دکوراسیون داخلی ادامه داد اما ۱ سال مانده به‌اتمام، تحصیل را رها کرد و به‌موسیقی روی آورد.

وی خوانندگی را در سال ۱۳۷۷ با قطعه‌ای برای«جشن عاطفه‌ها» و سپس فلم سینمایی «فالگیر» آغاز کرد.

حمید حامی اولین آلبوم رسمی خود را با نام «حامی» به آهنگسازی «محمدرضا چراغعلی» در سال ۱۳۷۹ روانهٔ بازار کرد.

او جدای از آلبوم‌های مستقل خود، آثاری را در فلم‌های سینمایی نظیر «سام و نرگس»، «گل یخ»، «هدف اصلی» و در سریال های «مردان کوچک»، «جوانی»، «سلام» و تله فلم «با من حرف بزن» خوانده‌است.

حامی با موسیقی‌دانانی همچون «بابک بیات»، «مجید انتظامی»، «ناصر چشم‌آذر»، «محمدرضا چراغعلی» و «شاهین فرهت» همکاری داشته‌ و بعلاوه بر آلبوم‌های مستقلش در سمفونی ایثار «مجید انتظامی» و سمفونی پیامبر «شاهین فرهت» نیز حضور داشته‌است.

آلبوم «یک لحظه عاشق شو» حمید حامی را بهترین اثر منتشر شده در سال ۱۳۹۲ در حوزهٔ موسیقی پاپ دانسته‌اند و از آن به عنوان «آلبومی که جان تازه به موسیقی ایران بخشید» یاد کرده‌اند.

این آلبوم، عنوان بهترین آلبوم موسیقی پاپ در بخش کارشناسی دومین جشن سالانهٔ موسیقی ما را به خود اختصاص داد و حمید حامی، تندیس و لوح جشنواره را دریافت نمود.

این آوازخوان ایرانی همچنین از اعضای هیئت داوران بخش موسیقی جشنوارهٔ سیمرغ در سال ۱۳۹۷ بود.

لازم به ذکر است سریال «سایه آفتاب» به کارگردانی «محمدرضا آهنج» تولید سال 1383 خورشیدی است.

این سریال هر روز ساعت 16:00 به وقت تهران، ساعت 17:00 به وقت کابل و 17:30 به وقت دوشنبه از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

م ا 

نظر شما
ارسال نظر