نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
892
-
الف
+

امروز در «مادرانه» می بینید؛ ازدواج «مریم زمان»، ربوده شدن «اردلان تمجید» و بازگشت «رعنا»

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت بیست و سوم سریال «مادرانه» را تماشا می کنید.

امروز در قسمت بیست و سوم سریال «مادرانه» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، می بینید؛ «اردلان تمجید»  از اعمال گذشته اش پشیمان است و می خواهد زندگی اش را تغییر دهد از این رو  برای خواستگاری به منزل پدری «مریم زمان» می رود و در یک مراسم فامیلی او را به نکاح خود در می آورد؛ از سوی دیگر «رها» دختر اردلان که بخاطر مصرف مواد مخدر دچار یک سانحه شده و حافظه خود را از دست داده است در شب مراسم نکاح پدرش به خانه «فرزاد» می رودو ...

به گزارش آی فیلم 2، «مادرانه» به کارگردانی «جواد افشار» و به نویسندگی «سعید نعمت الله»، تولید سال 1392 خورشیدی است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: اردلان بیست سال پیش، پس از رها کردن نامزد سابق خود، با زنی متمول به نام رعنا ازدواج می‌کند. پس از مدتی این ازدواج به جدایی رسیده و اردلان از فرزندانش سرپرستی می‌کند اما در می‌یابد که فاصله زیادی از لحاظ اجتماعی با دخترش، رها، پیدا کرده‌است.

مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، هستی مهدوی‌فر، مهرداد ضیایی، آتیلا پسیانی، شقایق فراهانی، عباس غزالی، الهام جعفرنژاد، شهین تسلیمی، پریسا روشنی، داریوش سلیمی، حمیدرضا هدایتی، شهربانو موسوی، نوید خداشناس، فهیمه رحیم‌نیا، نوید پورفرج و زری اماد در این سریال به نقش آفرینی پرداخته اند.

سریال «مادرانه» هر روز ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

تماشای آنلاین سریال «مادرانه»

م ا

نظر شما
ارسال نظر