نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
1071
-
الف
+

امروز در «مادرانه» می بینید؛ حادثه ای ناگوار برای «رها»

در این گزارش خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت بیستم سریال «مادرانه» را تماشا می کنید.

در قسمت های پیشین سریال «مادرانه» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، مشاهده کردید؛ «رها» که متوجه علاقه«اردلان» به «مریم زمان» شده و تمام  خلافکاری های او را می داند تلاش می کند تا با کمک «فرزاد» پدرش را تحت فشار قرار دهد تا بتواند از این طریق او را راضی کند تا به دنبال مادرش «رعنا» به خارج از ایران برود.

از سوی دیگر «فرزاد» برای رسیدن به هدف خود و گرفتن پول به منزل «اردلان» می رود و او را تهدید می کند که بار دیگر «رها» را به مواد مخدر گرفتار کند.

«محمد جواد» دوست «اردلان تمجید» که فرد دستکاری است زمانی که متوجه می شود «فرزاد» برای رسیدن به اهدافش «اردلان» را تهدید می کند به منزل وی می رود و تلاش می کند تا از زندگی و خانواده دوستش حمایت کند در این بین مادر «فرزاد» که از اصلاح رفتار های نادرست پسرش نا امید شده او را از خانه طرد می کند. 

امروز در قسمت بیستم سریال «مادرانه» می بینید؛ تمام تلاش های «اردلان تمجید» برای حفاظت از خانواده و تربیت دخترش «رها»  بی نتیجه می ماند و ناامید به منزل دوستش «محمد جواد» می رود، از سوی دیگر «فرزاد» که با بی مهری مادرش مواجه شده و  از خانه طرد می شود به سراغ «رها» می رود و از او می خواهد که برای اثبات علاقه اش با او مواد مخدر مصرف کند و ....

به گزارش آی فیلم 2، «مادرانه» به کارگردانی «جواد افشار» و به نویسندگی «سعید نعمت الله»، تولید سال 1392 خورشیدی است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: اردلان بیست سال پیش، پس از رها کردن نامزد سابق خود، با زنی متمول به نام رعنا ازدواج می‌کند. پس از مدتی این ازدواج به جدایی رسیده و اردلان از فرزندانش سرپرستی می‌کند اما در می‌یابد که فاصله زیادی از لحاظ اجتماعی با دخترش، رها، پیدا کرده‌است.

مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، هستی مهدوی‌فر، مهرداد ضیایی، آتیلا پسیانی، شقایق فراهانی، عباس غزالی، الهام جعفرنژاد، شهین تسلیمی، پریسا روشنی، داریوش سلیمی، حمیدرضا هدایتی، شهربانو موسوی، نوید خداشناس، فهیمه رحیم‌نیا، نوید پورفرج و زری اماد در این سریال به نقش آفرینی پرداخته اند.

سریال «مادرانه» هر روز ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

تماشای آنلاین سریال «مادرانه»

م ا 

نظر شما
ارسال نظر