نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
1149
-
الف
+

«خورشید» در برنامه سینما آی فیلم این هفته بررسی می شود ‌

فلم سینمایی «خورشید» در برنامه سینما آی فیلم مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش آی فیلم2، ‌فلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی «مجید مجیدی» محصول سال 1398 خورشیدی، شنبه 29 جوزا(خرداد) ساعت 20:40 به وقت تهران و کابل و 21:10 به وقت دوشنبه تاجیکستان در برنامه سینما آی فیلم شبکه جهانی آی فیلم2 مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. 

این فلم گرفتار شدن کودکان کار توسط شخصی را روایت می‌کند که باید جایی را برای پیدا کردن گنج پیدا کنند و در دل داستان یک پسربچه باهوش ۱۲ ساله به نام علی با بازی «روح الله زمانی» قرار دارد. این فلم موضوع سرگرم کننده دارد و با محکومیت کارگری کودکان، عدم دسترسی قشر فقیر به فضای آموزشی را نشان می‌دهد. 

جواد عزتی، علی نصیریان، طناز طباطبایی، روح الله زمانی، شمیلا شیرزاد، محمدمهدی موسوی، ابوالفضل شیرزاد، علی غابشی، مانی غفوری، صفر محمدی، علی تقوازاده، بابک لطفی خواجه پاشا و یوسف صفری بختیاری بازیگران این فلم هستند.

گفتنی است روح الله زمانی، شمیلا شیرزاد، محمدمهدی موسوی و ابوالفضل شیرزاد بازیگران نوجوان این اثر سینمایی، در برنامه سینما آی فیلم با گرداننده این برنامه به گفت و گو می نشینند.

«سینما آی‌فیلم» یکی از برنامه های شبکه آی فیلم2 است که به سینمای ایران و رویدادهای سینمایی این کشور می‌پردازد و فلم های در حال اکران سینما و موضوعاتی چون میزان فروش هفتگی و روزانه‌ فلم ها را بررسی می‌کند. 

هدف از نشر این برنامه معرفی بهتر فلم های سینمایی برای مخاطبان است تا مردم با دست اندرکاران و انگیزه‌ سازندگان آن آشنا شوند.

شما بینندگان گرامی آی فیلم 2 می توانید با مراجعه به بخش برنامه های وب سایت ما، قسمت های پیشین سینما آی فیلم را مشاهده کنید.

ع ا

نظر شما
ارسال نظر