نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
2907
-
الف
+

امروز در آخرین قسمت «دلدادگان» می بینید؛ پایان تلخ برای «هاتف»/تیراندازی «هاتف» به سوی «ارغوان»

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت آخر سریال «دلدادگان» را تماشا می کنید.

امروز در قسمت آخر سریال «دلدادگان» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، می بینید؛ «امیر» که در چنگال «هاتف» گرفتار شده، سعی دارد خود را آزاد کند، در این بین «ارغوان» با زخمی کردن هاتف با امیر فرار می کند اما هاتف با تعقیب آن ها و منحرف کردن موتر ارغوان از مسیر باعث زخمی شدن ارغوان و امیر می شود، اما این پایان کار نیست و هاتف به ارغوان شلیک می کند و...

به گزارش آی فیلم 2، سریال «دلدادگان» به کارگردانی «منوچهر هادی» و تهیه‌کنندگی «ایرج محمدی» تولید سال 1396 این روزها از شبکه آی فیلم 2 به نشر می رسد.

این سریال تلویزیونی ماجراهای دو خانواده را از زمان پیش از انقلاب اسلامی ایران تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از موضوعاتی می باشد که در این سریال به آن پرداخته می شود...

شاهرخ استخری، حمید گودرزی، سامان صفاری، سانیا سالاری، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مسعود رایگان، پانته‌آ بهرام، اصغر محبی، مهرانه مهین‌ترابی، افسانه ناصری، مهدی صبایی، سیروس همتی، سمیرا حسن‌پور، ملیکا شریفی نیا، رؤیا میر علمی، سارا نجفی، بهشاد شریفیان، افسانه چهره آزاد، پویا امینی، مجید پتکی و علیرضا استادی بازیگران این سریال هستند.

گفتنی است سریال «آنام» از فردا سه شنبه 31 حمل(فروردین) هر روز ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

تماشای آنلاین سریال «دلدادگان»

ع ا

نظر شما
ارسال نظر