نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
2577
-
الف
+

امشب در «دلدادگان» می بینید؛ تلاش مادر «پارسا» برای آشتی با خانواده «پورسلیم»

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت پنجاه و ششم سریال «دلدادگان» را تماشا می کنید.

امشب در قسمت پنجاه و ششم سریال «دلدادگان» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، می بینید؛ مادر «پارسا» در تلاش است پدر وی را راضی کند تا مشکلش را با «حدیث» و خانواده «پورسلیم» حل کند، از سوی دیگر پلان های «افسانه مشکات» به نظر خوب پیش می رود اما کشته شدن «سید» توسط او باعث می شود که...

به گزارش آی فیلم 2، سریال «دلدادگان» به کارگردانی «منوچهر هادی» و تهیه‌کنندگی «ایرج محمدی» تولید سال 1396 این روزها از شبکه آی فیلم 2 به نشر می رسد.

این سریال تلویزیونی ماجراهای دو خانواده را از زمان پیش از انقلاب اسلامی ایران تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از موضوعاتی می باشد که در این سریال به آن پرداخته می شود...

شاهرخ استخری، حمید گودرزی، سامان صفاری، سانیا سالاری، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مسعود رایگان، پانته‌آ بهرام، اصغر محبی، مهرانه مهین‌ترابی، افسانه ناصری، مهدی صبایی، سیروس همتی، سمیرا حسن‌پور، ملیکا شریفی نیا، رؤیا میر علمی، سارا نجفی، بهشاد شریفیان، افسانه چهره آزاد، پویا امینی، مجید پتکی و علیرضا استادی بازیگران این سریال هستند.

سریال «دلدادگان» هر شب ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود .

تماشای آنلاین سریال «دلدادگان»

ع ا/ ح ح

نظر شما
ارسال نظر