نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
1250
-
الف
+

امروز می بینید؛ آزادی «وارش» از محبس

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت شانزدهم سریال «وارش» را تماشا می کنید.

در قسمت های پیشین سریال «وارش» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، تماشا کردید؛ با فرا رسیدن روز های انقلاب  شرایط به نفع خانواده وارش عوض می شود، «جاوید» و «یوسف» به نیرو های انقلابی می پیوندند «یارولی» از دوستان خانوادگی وارش شهید می شود.

«شاپور لوتکابان» پسر تراب هم مانند او  وارد کارهای خلاف شده است از این رو نیرو های مردمی به دنبال او هستند «جاوید» به واسطه علاقه ای که به «شکوفه» دختر تراب دارد تلاش می کند تا مردم را ارام کند؛ «موسی» کاکای (دایی) شاپور از این فرصت استفاده می کند و او را پنهان می کند.

امروز در قسمت شانزدهم سریال «وارش» می بینید؛ «وارش» به صورت موقت از محبس رخصتی می گیرد و این امر باعت ترس خانواده تراب می شود از این رو «موسی» از بی خبری آن ها استفاده می کند و می خواهد که فابریکه چوب بری شاپور را بفروشد و ... 

به گزارش آی فیلم 2، «وارش» به کارگردانی «احمد کاوری» و به نویسندگی «جابر قاسمعلی»، تولید سال 1398 خورشیدی است.

داستان سریال از دهه ۳۰ روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می‌کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می‌رسد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: یارمحمد برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال ایران می‌رود تا وظیفه ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی‌داند ماهیگیری آن منطقه در سلطه شخصی به نام تراب است، به دریا می‌زند و مقابل تراب می‌ایستد و ...

بهنام تشکر، الهام طهموری، نسرین بابایی، علیرضا کمالی، علیرضا جلالی‌تبار، هدایت هاشمی، امیررضا دلاوری، رحیم نوروزی، رامین راستاد، داریوش کاردان، سهیلا رضوی، شهرام قائدی، محمدامین امینی، فرخ نعمتی، فریبا طالبی، برزو ارجمند، قربان نجفی، افشین سنگ‌چاپ، کوروش سلیمانی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، علی سلیمانی، مهدی امینی‌خواه، مینا نوروزی و ساناز سماواتی در این سریال به نقش آفرینی پرداخته اند.

سریال «وارش» هر روز ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال «وارش»

م ا 

نظر شما
ارسال نظر