نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
1051
-
الف
+

امروز در سریال «وارش» می بینید؛ «یوسف» در محبس و آشکار شدن راز «وارش»

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت یازدهم سریال وارش را مشاهده می کیند.

در قسمت های پیشین سریال «وارش» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، مشاهده کردید؛ یوسف بعد از آتش زدن فابریکه «تراب» به همراه برادرش جاوید متواری می شود و به شهر تهران میرود و این امر پولیس را به او بدگمان می کند از سوی دیگر «تراب» در شفاخانه است و به شدت صدمه می بیند وارش برای نجات پسرانش به دنبال جلب رضایت تراب است.

امروز در قسمت یازدهم سریال «وارش» می بینید؛ جاوید که به همراه برادرش در یک رستورانت مصروف کار می شود توسط پولیس شناسایی و دستگیر می شود و تمام جرم های برادرش را به گردن می گیرد ؛ «یوسف» هم بعد از دستگیر شدن برادرش آواره می شود به صورت اتفاقی با فردی خیر خواه آشنا می شود و به خانه وی می رود و ...

به گزارش آی فیلم 2، «وارش» به کارگردانی «احمد کاوری» و به نویسندگی «جابر قاسمعلی»، تولید سال 1398 خورشیدی است.

داستان سریال از زمان حکومت شاهنشاهی در ایران روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می‌کشد که در ادامه به عصر حاضر نیز می‌رسد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: یارمحمد برای فرار از خشکسالی به شمال ایران می‌رود تا ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی‌داند ماهیگیری آن منطقه در سلطه شخصی به نام تراب است، به دریا می‌زند و مقابل تراب می‌ایستد و ...

بهنام تشکر، الهام طهموری، نسرین بابایی، علیرضا کمالی، علیرضا جلالی‌تبار، هدایت هاشمی، امیررضا دلاوری، رحیم نوروزی، رامین راستاد، داریوش کاردان، سهیلا رضوی، شهرام قائدی، محمدامین امینی، فرخ نعمتی، فریبا طالبی، برزو ارجمند، قربان نجفی، افشین سنگ‌چاپ، کوروش سلیمانی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، علی سلیمانی، مهدی امینی‌خواه، مینا نوروزی و ساناز سماواتی در این سریال به نقش آفرینی پرداخته اند.

سریال «وارش» هر روز ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال «وارش»

 م ا 

نظر شما
ارسال نظر