پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1252
-
الف
+

بیننده سریال «پدر سالار» از آی‌فیلم باشید

مجموعه تلویزیونی «پدر سالار» را از وب‌سایت شبکه آی‌فیلم فارسی تماشا کنید.

مجموعه تلویزیونی خاطره انگیز «پدر سالار» را از وب‌سایت شبکه آی‌فیلم فارسی دانلود و تماشا کنید.

به گزارش آی‌فیلم، با توجه به درخواست‌های مکرر مخاطبان آی‌فیلم، مجموعه تلویزیونی «پدر سالار» به کارگردانی "اکبر خواجویی" در صفحه سریال‌های درخواستی  وبسایت آی‌فیلم قرار گرفت.

دانلود و مشاهده سریال «پدر سالار»

داستان این سریال دربارهٔ پدر میانسالی به نام «اسدالله» است. اسدالله‌خان پدری مهربان، خانواده‌دوست، دلسوز و در عین حال سختگیر و پرصلابت است. به باور او همهٔ پسرانش پس از ازدواج می‌بایست در خانهٔ بسیار بزرگ او زندگی کنند. او چنین سیاستی را در مورد دو دخترش «مهری» و «زری» در پیش نگرفته و به همین جهت آن‌ها دارای زندگی مستقلی هستند.

ماجرای اصلی فیلم با ازدواج آخرین فرزند او «ناصر» آغاز می‌شود. ناصر که با دخترعموی خود «آذر» وصلت کرده است به ناچار باید همانند دو برادر بزرگ‌تر خود در خانهٔ پدری زندگی کند. اما همسرش آذر که شاغل است و استقلال‌طلب و لجباز، زندگی در خانهٔ پدرشوهر را منطقی نمی‌داند و شروع یک زندگی کاملاً مستقل و به‌دور از دخالت‌های دیگران را طلب می‌کند. آذر به شدت پای این خواسته‌اش می‌ایستد و تحت هیچ عنوان از موضعش عقب‌نشینی نمی‌کند. از طرف دیگر اسدالله‌خان نیز موافقت با آذر را نوعی شکست و ضعف تعبیر نموده و نگران بهره برداری احتمالی فرزندان دیگرش در آینده از این موضوع است.

اختلاف‌نظرها به تدریج بالا می‌گیرد تا جایی که «مولود» (خواهرزن اسدالله) که دشمنی دیرینه‌ای با او دارد فرصت را غنیمت می‌شمرد و برای انتقام گرفتن از اسدالله‌خان دست‌به‌کار می‌شود. مولود برای اجرای نقشه‌های خود از وجود دخترش «زهره» (که عروس اسدالله‌خان است) استفاده می‌کند.

محمدعلی کشاورز، حمیده خیرآبادی، سیامک اطلسی، کمند امیرسلیمانی، جمیله شیخی و آزیتا لاچینی از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی خاطره انگیز هستند. 

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

ه ص / ا ز

 

نظر شما
ارسال نظر